Horoskopi šodien

Jaunava nepretosies pārmaiņām.

Jaunava nepretosies pārmaiņām
AUNS. Dienas lielāko daļu aizņems darbs ar dokumentiem. Laikus ierodieties uz norunāto tikšanos. Ja sāk mākt garlaicība, palasiet kādu interesantu grāmatu.
VĒRSIS. Spēsiet adaptēties jebkurā situācijā un sabiedrībā. Aizmirsīsiet senus aizvainojumus un spraigi veidosiet jaunas attiecības. Intīmajā jomā būsiet nepārspējams.
DVĪNIS. Jūsu neapmierinātība ar dzīvi ap jums izveidos melnu mākoni. Ja nevēlaties piesaistīt sliktus cilvēkus, tiekat vaļā no negatīvajām emocijām.
VĒZIS. Ar savu saimnieciskumu uz izdarību piesaistīsiet ne vienu vien pretējā dzimuma skatu. Labprāt piedalīsieties saviesīgos pasākumos.
LAUVA. Pats par sevi būsiet pārāk augstās domās, taču pārējie jūs redzēs citā gaismā. Nerotaļājieties ar citu jūtām un neaizskariet pašlepnumu. Pildiet partneriem dotos solījumus.
JAUNAVA. Ja pietiks pacietības uzklausīt kolēģu padomus, gūsiet visaugstākos sasniegumus savā karjerā. Nepretojieties pārmaiņām.
SVARI. Būs iespēja patstāvīgi atrisināt agrāk radušās kļūmes un nesaskaņas. Otro pusīti ieraudzīsiet citā gaisotnē, tāpēc radīsies vēlme pēc īpašas tuvības.
SKORPIONS. Būsiet nenogurdināms savās darbībās, jo sajutīsiet uzvaras saldo garšu. Bet nekļūstiet negausīgs, protieties dalīties ar
tuvākajiem.
STRĒLNIEKS. Varēsiet izvēlēties, ar ko nodarboties. Ja darbs neiet pie sirds, tad atļaujieties pasapņot un nedariet neko.
MEŽĀZIS. Ja otrā pusīte sāk izlaist nadziņus, neturieties pretī un nekonfliktējiet. Neizmantoto enerģiju novirziet ienesīgu darba jautājumu kārtošanai.
ŪDENSVĪRS. Satiksiet senu paziņu, no kuras nejauši uzzināsiet lietderīgu informāciju. Uzdrošināsieties atklāt jūtas jūsu mīlas cienīgai personai.
ZIVIS. Vairāk par visu uztrauks domas par pašreizējo finanšu stāvokli. To saasinās negaidīta ziņa par kāda mīļa radinieka gaidāmo vizīti.
horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Aicina ievērot likumu un neīsināt govīm astes

  Daudzi dzīvnieku turētāji pēc plašajām diskusijām masu saziņas līdzekļos zvana uz Pārtikas un veterināro dienestu (PVD) un vaicā, kā tad īsti ir ar...

 • Izdos pastmarku ar Alūksnes ģerboni

  Latvijas Pasts atbalstījis Alūksnes pilsētas domes vēlmi un nolēmis nākamā gada sākumā izdot pastmarku ar Alūksnes pilsētas ģerboni. Uz tā attēlota...

 • Aicina balsot par grāmatām

  Sabiedriskā organizācija “Lauku bibliotēku atbalsta fonds” sadarbībā ar publiskajām bibliotēkām mudina izvirzīt grāmatas - kandidātus konkursam...

 • Otrreiz izvirzīts ultimāts nav ultimāts

  Ikviens vēlas iekārtot savu māju un tās apkārtni pēc saviem uzskatiem. Tas attiecas arī uz valsts politiku.Ikviens vēlas iekārtot savu māju un tās...

 • Viesosies zviedru delegācija

  Alūksnē vairāku dienu vizītē 8.septembrī ieradīsies Zviedrijas sadraudzības pilsētas Sundbibergas pašvaldības, Lauvu kluba un psihiatrijas...

 • Dāvina enciklopēdijas un stimulē izglītoties

  Zeltiņu pagasta padome pašvaldības skolas bibliotēkai Zinību dienā dāvināja trīs enciklopēdijas, bet tagad skolēniem organizē erudīcijas spēli “Par...