Horoskopi šodien

Jaunavai jāļaujas iegribām.

Jaunavai jāļaujas iegribām
AUNS. Citi, uz jums noraugoties, jūsu priekšā noņems cepuri, jo ne katrs spēj strādāt ar tādu atdevi un entuziasmu. Iespējams, ka jūsu atbalstu lūgs kāds apjucis draugs, palīdziet ar reālu padomu.
VĒRSIS. Pienācis īstais brīdis, lai pameklētu uzticamu padomnieku problēmu risināšanai. Ja neiegūsiet nepieciešamo atbalstu, varat ieslīgt drūmās pārdomās.
DVĪNIS. Kolēģu argumenti liksies pietiekami pārliecinoši, lai turpmāk ievērotu tikai savas idejas. Gaismā var nākt kāds rūpīgi slēpts fakts, sagaidāms pamatīgs brāziens.
VĒZIS. Pēkšņi var izrādīties, ka esat vienīgais, kurš spēj atrisināt samezglojušos jautājumus. Jūs labāk par pārējiem protat novērtēt iespējas.
LAUVA. Atmetīsiet šaubas un pieņemsiet kādu ar nākotnes labklājību saistītu lēmumu. Otrā pusīte būs lepna par jūsu izlēmību, saņemsiet pārliecinošus mīlas apliecinājumus.
JAUNAVA. Pienācis laiks piecelties no darba galda un pakļauties mirkļa iegribai. Atļaujieties kļūt nedaudz vieglprātīga, izdariet to, ko citreiz neatļautos.
SVARI. Nespēsiet izprast dažu darba kolēģu rīcības motīvus, tas uz zināmu laiku var piebremzēt jūsu darbību. Mājinieki savukārt vairāk ilgosies pēc jūsu klātbūtnes un mīlestības.
SKORPIONS. Pieliksiet neticami daudz pūļu, lai apvaldītu otrās pusītes neprātīgās iedomas. Var uznākt vēlme aizlaisties no problēmām.
STRĒLNIEKS. Varat tikt ievilkts kādā nepārdomātā pasākumā, ja nedomāsiet ar galvu, tad saņemsiet pamatīgu punu un caurvēju kabatās.
MEŽĀZIS. Darba lietas virzīsies pietiekami labi, lai par tām uztrauktos vairāk kā nepieciešams. Meklēsiet veidu, kā ieviest pārmaiņas personīgajā dzīvē.
ŪDENSVĪRS. Ja rodas šaubas par partneru godprātību, uzklausiet savu intuīciju. Neesiet skarbs pret iemīļoto, izrādiet savu pieķeršanos un mīlestību.
ZIVIS. Radīsies iespēja paplašināt savu redzesloku. Secināsiet, ka pašreizējie partneri ir kļuvuši pārāk ikdienišķi. Meklēsiet oriģinālu veidu, kā
izzināt savas vēlmes un
nākotni.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Īpaša banka atver kontu

  Es piedāvāju iespēju noguldīt bankā visdārgāko, kas jums ir - mīlestību, prieku, līdzpārdzīvojumu, visas emocijas, kuras var izdzīvot, esot blakus un...

 • Piecdesmit divus gadus - dzelzceļnieka sieva

  Deviņdesmit četrus gadus vecā alūksniete Valija Jēkabsone ir inteliģenta un sirsnīga kundze, kurai nezinātājs nedotu vairāk par 74 gadiem.Deviņdesmit...

 • Bejā strādā četri jauni skolotāji

  Jaunalūksnes pagasta Bejas pamatskolā 2004./2005.mācību gadā darbu uzsākuši četri jauni pedagogi.Jaunalūksnes pagasta Bejas pamatskolā...

 • Viena taisnība visiem?

  Tāpat kā dabā, arī sabiedrībā iezīmējas rudens laiks. Latvijas politikā padziļinājusies plaisa starp valdību un sabiedrību. Šķiet, ka iedzīvotāji...

 • Divas skolas saņems uzņēmēju dāvinātos datorus

  Sikšņu un Bejas pamatskolā divu mēnešu laikā nogādās uzņēmēju ziedotos datorus. Tajās situācija datortehnoloģiju sagādē atzīta par īpaši kritisku,...

 • Piedāvā grāmatas un mācību materiālus

  Alūksnes rajona Izglītības pārvalde saņēmusi grāmatas un materiālus, kas atvieglos skolotāju un skolēnu mācību darbu.Alūksnes rajona Izglītības...