Horoskopi šodien

Jaunava būs ļoti noslogota darbā.

Jaunava būs ļoti noslogota darbā
AUNS. Rīkosieties, nežēlojot ne savus, ne arī citu spēkus. Mērķtiecīgi virzīsieties uz mērķi, par ko pārsteigti būs jūsu jaunie partneri. Ievērojiet apkārtējo vajadzības un neuzspiediet savu gribu.
VĒRSIS. Kāds nejaušs notikums sākotnēji var izsist no līdzsvara. Apdomājiet visu ar vēsu prātu, tad secināsiet, ka viss ir jums par labu, tāpēc uztraukumam nav pamata.
DVĪŅI. Veiksies jomās, kuras saistītas ar saskarsmi un pārliecināšanas spēju. Būsiet labi ieredzēts visur, kur tikai parādīsieties. Iespējama jauna tikšanās.
VĒZIS. Būsiet noslogots ar personiskajām problēmām, tādēļ nāksies atteikt kādam lūdzējam. Nepārdzīvojiet par citu nelaimēm, bet gan vairāk padomājiet par sevi.
LAUVA. Iesaistīsieties kādā pasākumā, kurš nesīs daudz iespēju atbrīvoties no nogurdinošā darba. Iespējami tālāki izbraukumi, kuru laikā pastāv iespēja tuvāk iepazīties ar kādu pretējā dzimuma personu.
JAUNAVA. Tik lielu noslogotību darbā kā šobrīd sen nebūsiet jutušas. Taču prieks nebūs ilgs, jo otrā pusīte sadumposies par uzmanības trūkumu.
SVARI. Personiskās dzīves kuģis ir iepeldējis mierīgos ūdeņos, varēsiet baudīt saulainas dienas. Tikai neaizmirstiet par savu veco, labo darbiņu, kurš jums ir sagatavojis virkni pārsteigumu.
SKORPIONS. Darīsiet vienīgi to, ko pats vēlaties, pārējos atklāti ignorēsiet. Iespējama pēkšņi veselības traucējumi, kurus novērsīsiet pats ar tikai sev zināmiem tautas līdzekļiem. STRĒLNIEKS. Būsiet sailgojies pēc saviem draugiem, tādēļ nekavējoties apzvanīsiet tos un uzaicināsiet uz vietējo krodziņu. Vakara gaitā iespējama jauna un daudzsološa iepazīšanās.
MEŽĀZIS. Izjutīsiet neapmierinātību par milzīgo darba pienākumu apjomu un mazo atalgojumu par padarīto. Dosieties pie bosa, lai pēc iespējas drīzāk labotu radušos situāciju.
ŪDENSVĪRS. Būsiet pārāk aktīvs un enerģisks. Jūsu darbīgums piesaistīs apkārtējos. Steigā nepalaidiet garām iespēju nodibināt daudzsološus sakarus.
ZIVIS. Piesaistīs viss, kas saistīts ar dziļajiem ūdeņiem. Labprāt palidināsieties pa mākoņiem un pafilozofēsiet par dzīves jēgu. Iespējams, ka savos domu ceļojumos radīsiet sirds mierinājumu ilgam laikam.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Viena taisnība visiem?

  Tāpat kā dabā, arī sabiedrībā iezīmējas rudens laiks. Latvijas politikā padziļinājusies plaisa starp valdību un sabiedrību. Šķiet, ka iedzīvotāji...

 • Divas skolas saņems uzņēmēju dāvinātos datorus

  Sikšņu un Bejas pamatskolā divu mēnešu laikā nogādās uzņēmēju ziedotos datorus. Tajās situācija datortehnoloģiju sagādē atzīta par īpaši kritisku,...

 • Piedāvā grāmatas un mācību materiālus

  Alūksnes rajona Izglītības pārvalde saņēmusi grāmatas un materiālus, kas atvieglos skolotāju un skolēnu mācību darbu.Alūksnes rajona Izglītības...

 • Speciālists informē

  Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, suņa apmācībai un mājas (istabas)...

 • Ziemeļu vējā bites nemedo

  Viņa ir kā dzirkstošs, līdz malām piepildīts vīna trauks. Pilna ar gaišām domām. Ar dvēselē uzplaucētu saules dārzu.Viņa ir kā dzirkstošs, līdz malām...

 • Fotoservisa centrs svin desmit gadu jubileju

  Alūksnieša Jāņa Podnieka “Fotoservisa centrs” ceturtdien svinēja 10 gadu jubileju. Svētku dienā Fotoservisa centra darbinieki mielojās ar īpašu...