Horoskopi šodien

Jaunava nodibinās jaunus sakarus.

Jaunava nodibinās jaunus sakarus
AUNS. Varat gūt atziņas, par kurām klusēt nenāks ne prātā. Savus novērojumus izklāstīsiet plašākam paziņu lokam. Ja tiks uzsākti jauni darbi, to gaita būs izteikti veiksmīga.
VĒRSIS. Kopā ar ģimeni un draugiem ieplānosiet izbraukumu pie lauku radiem. Bet, lai paveiktu iedomāto, būs jāpabeidz iesāktie darbiņi.
DVĪNIS. Pēdējā laikā daudz ko esat uzņēmies, bet nu saprotiet, ka visu padarīt nav laika. Pienācis brīdis turēt solījumu un pierādīt teorijas praksē.
VĒZIS. Par pēdējā laika sūro darbu saņemsiet pelnīto atzinību no bosa. Taču neieslīgstiet pašapmierinātībā, bet gan ķerieties pie grandiozāku plānu realizēšanas.
LAUVA. Būsiet spītīgs un neatlaidīgs, šoreiz labā nozīmē. Uz nosprausto mērķi dosieties, nešauboties par veiksmīgu iznākumu. Neaizmirstiet parūpēties par fizisko labsajūtu.
JAUNAVA. Nebūtu vēlams slīgt grūtsirdībā un nodoties mokošām pārdomām. Vairāk apgrozieties sabiedrībā un nodibiniet jaunus sakarus. Iespējama lieliska peļņa.
SVARI. Visa jūsu darbība tiks novirzīta sabiedrības labā. Iesaistīsieties labdarības kustībā, kurā rūpēsieties par trūkumcietējiem, par savām interesēm pat nedomāsiet.
SKORPIONS. Kļūsiet par īstu laimes lutekli gadījumā, ja jūsu domas būs pozitīvas. Piepildīsies pat visnereālākie sapņi. Variet ieplānot nelielu ceļojumu.
STRĒLNIEKS. Sastapsieties ar sev tīkamiem cilvēkiem, iespējams, ka svešinieks kļūs par patiesu draugu. Neveiciet darījumus ar nekustamajiem īpašumiem.
MEŽĀZIS. Ko nodomāsiet, to arī izdarīsiet. Pavisam nejauši varat pamanīt kolēģus kompromitējošus faktus, varbūt kāds no darījumu partneriem izrādīsies negodīgs.
ŪDENSVĪRS. Darba lietu kārtošanai nepiemērots laiks. Atlieciet visu uz vēlāku laiku un palutiniet sevi, dodoties uz skaistumkopšanas salonu vai pirti.
ZIVIS. Darbs radīs nogurumu. Lai atgūtu zaudēto dzīvesprieku, dodieties iepirkties. Kopā ar draugiem dodieties uz kādu atpūtas vakaru.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Speciālists informē

  Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, suņa apmācībai un mājas (istabas)...

 • Ziemeļu vējā bites nemedo

  Viņa ir kā dzirkstošs, līdz malām piepildīts vīna trauks. Pilna ar gaišām domām. Ar dvēselē uzplaucētu saules dārzu.Viņa ir kā dzirkstošs, līdz malām...

 • Fotoservisa centrs svin desmit gadu jubileju

  Alūksnieša Jāņa Podnieka “Fotoservisa centrs” ceturtdien svinēja 10 gadu jubileju. Svētku dienā Fotoservisa centra darbinieki mielojās ar īpašu...

 • Aicinām sūtīt priekšlikumus!

  Aicinām uz diskusiju par Zemkopības ministrijas izstrādātajiem noteikumiem par mājas (istabas) dzīvnieku labturību un dzīvnieka īpašnieka tiesībām un...

 • Zemnieki turpina labības pļauju

  Pagaidām: par graudu ražu nesūdzas. Mālupes pagasta zemnieku saimniecībā “Dzirnavu 8” līdz otrdienas pēcpusdienai bija nopļauta apmēram ceturtā daļa...

 • Skolām dāvina jaunāko informāciju par ES

  Visas Alūksnes rajona vidusskolas saņems jaunākos informatīvos materiālus par Eiropas Savienību un pilsoniskas sabiedrības veidošanu Latvijā.Visas...