Horoskopi šodien

Jaunavai jāpārbauda padotie.

Jaunavai jāpārbauda padotie
AUNS. Izslēdziet darīšanas, kuras ir saistītas ar jaunu darījumu slēgšanu. No darba brīvo laiku pavadiet mājās ar ģimeni un vairāk uzmanības pievērsiet īpašuma drošībai.
VĒRSIS. Varētu būt vēlme un enerģija darīt vairākus darbus vienlaikus. Ja iespējams, dariet to, kas jums vislabāk padodas, eksperimentēsiet citreiz!
DVĪŅI. Radīsies virkne ģeniālu ideju, taču tās īstenot neizdosies, jo būs zudušas runas dotības. Vispirms izklāstiet idejas uz papīra, realizāciju atlieciet uz citu reizi.
VĒZIS. Pēdējā laikā ir bijuši vairāki ar ģimeni saistīti izdevumi, kuri iecirtuši robu budžetā. Kārtot jaunus darījumus nav ieteicams.
LAUVA. Lielas pūles pieliksiet, lai vairotu savu autoritāti citu acīs. Labi padosies jomas, kurās nepieciešama pārliecināšanas prasme.
JAUNAVA. Ja ieņemat vadošu amatu, tad pienācis īstais laiks, lai pārbaudītu padoto precizitāti finanšu jautājumos. Ja rodas aizdomas par krāpšanos, nekavējoties pieņemiet mērus.
SVARI. Jāstrādā būs daudz. Kļūsiet nervozs saspringtā gaisotnē, bet labvēlīgā vidē darba spējas divkāršosies. Kritikai nepievērsiet ne mazāko vērību.
SKORPIONS. Ja pats neatradīsiet nodarbošanos, tad darbs jūs atradīs pats. Saspīlētais darba ritms var radīt nopietnas veselības problēmas, tādēļ atrodiet laiku atpūtai.
STRĒLNIEKS. Darba lietas noliksiet malā, vairāk skatīsieties uz dažādu izklaides vietu pusi. Tā kā vienam atpūsties nepatīk, avantūrās tiks iesaistīti arī draugi.
MEŽĀZIS. Lai izkultos no finansiālajām grūtībām, meklēsiet papildu darbu. Mājinieki nespēs novērtēt jūsu centību un sarīkos skandālu.
ŪDENSVĪRS. Ja esat ieplānojis tālāku izbraukumu, piemēram, uz ārzemēm vai kādu attālāku mūsu zemes stūrīti, uzmanieties uz ceļa. Ceļojuma laikā gūsiet neatsveramu pieredzi.
ZIVIS. Īpaša veiksme sagaidāma darbos, kur nav jāizmanto nauda, bet gan citi norēķinu veidi. Iepazīsieties ar cilvēku, kurš ar savu īpatnējo pasaules uztveri pievērsīs sev uzmanību.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Kā izvairīties no viltotām latu monētām?

    Kā izvairīties no viltotām latu monētām? Lai cik labi aizsargāta un droša ir kādas valsts, arī Latvijas, nauda, noziedznieki to mēģina viltot.Kā...

  • Cels sporta kompleksu

    Alūksnes pilsētas domes deputāti nolēma atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku viceadmirāļa Gaida Andreja Zeibota lūgumu par zemes gabala piešķiršanu...

  • Bērnus rosina zīmēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija 2004. gada Eiropas Kultūras mantojuma dienās “100 apdraudētākie kultūras pieminekļi” izsludina...