Horoskopi šodien

Lauva pārdomās piedzīvoto.

Lauva pārdomās piedzīvoto
AUNS. Uzmanību saistīs citu cilvēku uzvedības manieres un spēja komunicēties. Labprāt vērosiet apkārtējos un baudīsiet sev tīkamas kompānijas sabiedrību.
VĒRSIS. Mieru nedos no rīta izteiktais piedāvājums, kurš pavērtu iespējas uzlabot materiālo stāvokli, gadījumā, ja jūs pieņemtu to. Taču spontāni piekrist nevēlēsieties, vispirms aprēķināsiet finansiālo izdevīgumu.
DVĪŅI. Pa galvu maisīsies skumjas domas. Kāds atcerēsies senu mīlas stāstu, bet cits metīsies otrās pusītes meklējumos. Neveiksmes gadījumā nemeklējiet mierinājumu glāzītē.
VĒZIS. No sirds izbaudījis brīvības saldo garšu, vēlēsieties nobaudīt kaut ko eksotiskāku. Metīsiet acis uz garāmejošajiem laulātajiem pāriem, modelējot savu nākamo ģimenes dzīvi.
LAUVA. Izjutīsiet vēlēšanos dalīties savos pārdzīvojumos ar tuviem cilvēkiem. Veiksiet iekšējo inventarizāciju un pārdomāsiet iepriekš piedzīvoto.
JAUNAVA. Darba jautājumi risināsies nedaudz problemātiskāk nekā līdz šim. Lai netiktu apvainots demagoģijā, nemētājaties ar vārdiem.
SVARI. Būs grūti izsekot visam, kas notiek, būsiet notikumu centrā. Vakarā kritīsiet no kājām, tādēļ laikus pabrīdiniet mīļoto, lai sagatavo vannu un gardas vakariņas.
SKORPIONS. Būsiet sašutis par netaisnību. Nolemsiet nekavējoties to pateikt priekšniecībai. Vispirms noskaitiet līdz desmit un vēlreiz padomājiet
par sekām.
STRĒLNIEKS. Nolemsiet piedalīties ne visai ierastās sporta aktivitātēs. Citiem par jūsu idejām nāks smiekli, lai jau smej, kamēr jūs ar saviem sabiedrotajiem spēlējiet kariņu.
MEŽĀZIS. Izjutīsiet milzīgu mīlas jūtu pārpilnību, kuras nekavējoties vēlēsieties izpaust saviem mīļajiem. Tomēr darba lietas nebūs pielūdzamas, no tām nebūs iespējas izvairīties.
ŪDENSVĪRS. Bez darbabiedru atbalsta un palīdzības nespēsiet paveikt ne pusi no uzticētajiem pienākumiem. Esiet elastīgs pret jaunievedumiem.
ZIVIS. Pēdējā laikā jums nav viegli klājies, tādēļ padomājiet par savu labsajūtu. Izvēlieties pieklājīgu atpūtas vietu un dodieties turp. Centieties notikušajā nevainot citus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Var izraisīt mazo degvielas tirgotāju bankrotu

  Ja valdība pieņems jaunus noteikumus par degvielas rezervēm, tad tie ietekmēs visu Latvijas degvielas tirgu, bet sevišķi mazo un vidējo degvielas...

 • “Kabeļu tilts” uz Olimpiādi

  Alūksnes iedzīvotājiem “kabeļu tiltu” uz Olimpiskajām spēlēm Atēnās piedāvā “Telia MultiCom”. Tā ir šīsvasaras sporta tematikai veltītā...

 • Kājām mēro 240 kilometrus

  Alūksnes svētceļinieku grupa bija starp 32 grupām, kas Aglonas bazilikas laukumā iegāja, skanot baznīcas zvaniem.Alūksnes svētceļinieku grupa bija...

 • Bojā iet cilvēks

  Alūksnes rajonā šķembu bāzē Virešu pagastā trešdien notikusi divu smago automašīnu sadursme, kurā cieta trīs cilvēki, bet viens gāja bojā.Alūksnes...

 • Pagastā gatavojas jubilejas sporta spēlēm

  Mālupes pagasta padome rīko 10. Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēles. Tām sporta laukums pie pamatskolas ir gandrīz sakārtots.Mālupes pagasta...

 • Pieturās parādās grafīti

  Šogad pirmajā pusgadā pārgalvīgi autobraucēji, zagļi un huligāni valsts autoceļu aprīkojumam nodarījuši zaudējumus 135 000 latu apmērā, tas ir par 23...