Horoskopi šodien

Lauvai būs veiksmes stunda un relaksēšanās.

Lauvai būs veiksmes stunda un relaksēšanās
AUNS. Iespējams, ka jūtaties kā pasaules valdnieks, kurš ir pats varenākais uz planētas. Taču neaizmirstiet, ka ir cilvēki, kuri jūs mīl un atbalstot vēlas to izrādīt.
VĒRSIS. Panāksiet labu kontaktu ar augstākstāvošajām personām, tiksiet augsti novērtēts. Nekļūstiet iedomīgs, jo tad varat pieļaut nepiedodamas kļūdas.
DVĪŅI. Notikumu gaitu nespēsiet prognozēt, tikai pateicoties izcilajām prāta spējām izkulsieties no nepatikšanām. Lietišķās sarunās nelietojiet divdomīgus izteicienus.
VĒZIS. Izrādīsiet pārsteidzošas darba spējas, bez atgādinājuma pabeigsiet iesāktos darbus. Dienas izskaņā apmeklēsiet pasākumu, esiet uzmanīgs ar izteiktajām replikām!
LAUVA. Pienācis laiks plūkt darba augļus, kuri būs saldi, bet kāds liekulis var censties izmantot jūsu veiksmes stundu. Relaksējieties mīļotā cilvēka apskāvienos.
JAUNAVA. Nepatīkamu pārsteigumu radīs kritiskais finansiālais stāvoklis. Laimīgas sagadīšanās rezultātā tiksiet pie naudas, laikus atdodiet parādu aizdevējiem.
SVARI. Visi darbi uz mirkli apstāsies, bet jūs darbā kļūsiet par dzinējsuni. Iedomātais neveiksies tik labi, kā gribētos. Sabalansējiet savu uzturu.
SKORPIONS. Droši varat kļūt par sava ģimenes kuģa kapteini. Darbā centieties neteikt visu, ko domājat, tā varat aizskart citu jūtas.
STRĒLNIEKS. Dienas gaitā paveiksiet iepriekš nepaveikto. Satiksieties ar īpatnējiem cilvēkiem, kuru domas jums sākotnēji var šķist murgainas, taču padomājot saskatīsiet tajās vērtīgas atklāsmes.
MEŽĀZIS. Konkurenti sagādās ne mazums galvassāpes, tādēļ visu prāta asumu veltiet tālredzīgu pasākumu veikšanai. Esiet uzmanīgs ar naudu, glabājiet to drošā vietā.
ŪDENSVĪRS. Būsiet pietiekami apmierināts ar līdzšinējo un pašreizējo dzīvi. To varēs novērot arī pārējie,
dažiem jūsu prieks būs kā skabarga acī.
ZIVIS. Ja jūsu partnerattiecības ar mīļoto ir nonākušas strupceļā, tad būs jāpieņem izšķirošais lēmums. Atcerieties, ka visas grūtības un nepatikšanas ir pārejošas.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Bojā iet cilvēks

  Alūksnes rajonā šķembu bāzē Virešu pagastā trešdien notikusi divu smago automašīnu sadursme, kurā cieta trīs cilvēki, bet viens gāja bojā.Alūksnes...

 • Pagastā gatavojas jubilejas sporta spēlēm

  Mālupes pagasta padome rīko 10. Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēles. Tām sporta laukums pie pamatskolas ir gandrīz sakārtots.Mālupes pagasta...

 • Pieturās parādās grafīti

  Šogad pirmajā pusgadā pārgalvīgi autobraucēji, zagļi un huligāni valsts autoceļu aprīkojumam nodarījuši zaudējumus 135 000 latu apmērā, tas ir par 23...

 • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

  Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

 • Nekas nav līdz galam izlemts

  Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

 • Vai pensionāram aizdod naudu?

  Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...