Horoskopi šodien

Lauvai darbi ies no rokas.

Lauvai darbi ies no rokas
Auns. Lielu atbalstu grūtā brīdī sniegs jūsu draugi un paziņas. Ja rodas nepieciešamība, droši vērsieties pēc palīdzības pie jebkura kolēģa. Prieku sagādās citu cilvēku atsaucība.
Vērsis. Centīsieties citiem uzspiest savu gribu un visas lietas kārtosiet sev par labu. Lai galīgi nesatracinātu darba kolēģus, šodien paņemiet brīvdienu un padarbojieties
mājās.
Dvīņi. Jau labu laiku savus darbus darāt pa roku galam, bet lai nepieviltu kolēģus, padariet uzsākto līdz galam. Lai ko jūs neuzsāktu, ņemiet par piemēru ne tikai savu, bet arī citu pieredzi.
Vēzis. Iespējams, ka saņemsieties un beidzot pārskatīsiet iespēju mainīt savas mājas interjeru. Šis ir piemērots laiks lai veiktu jebkādas pārmaiņas, tās veicinās izaugsmi.
Lauva. Darbi ies kā no rokas, pratīsiet īstenot izvirzīto mērķi. Tomēr nevajadzētu sevi izdzīt un vārdzināt. Padomājiet par savas veselības uzlabošanu.
Jaunava. Sagaidāms kāds pārsteidzošs pasta sūtījums, saņemtā ziņa radīs patīkamu satraukumu visai dienai. Ne visai stabilais emocionālais stāvoklis kļūs par traucēkli darbam.
Svari. Nodarbinās doma par tālāko nākotni. Iedziļināsieties problēmās, kuras līdz šim jums nelikās saistošas. Veidosies daudzu saistošu notikumu virkne, jūs atradīsieties pašā centrā.
Skorpions. Daudz nāksies nopūlēties, lai aizstāvētu savas intereses un noturētos zirga mugurā. Darbojieties saskaņā ar savu sirdsapziņu, tad ar laiku daudz kas nokārtosies pats no sevis.
Strēlnieks. Naudas lietas nebūs satraucošas, bet vairāk uztrauks citu cilvēku morālā stāja. Daudz sarunāsieties ar sev patīkamiem cilvēkiem, tos šodien sastapsiet ne mazums. Mežāzis. Spēcīgi izpaudīsies jūsu gribas īpašības, kuras sniegs iespēju neatkāpties no iecerētā. Liela nozīme būs arī dažu lietu materiālajam segumam, bez kura nepakustināsiet pat pirkstu.
Ūdensvīrs. Dienas notikumus ietekmēs apkārtējo attieksme pret jūsu ierosinājumiem. Labs laiks, lai izkoptu sava gara dotības un pilnveidotu ārējo izskatu.
Zivis. Nav vēlams uzsākt pēkšņas attiecības. Iegādāsieties skaistas un samērā dārgas lietas, kuras lieti noderēs saviesīgu pasākumu apmeklēšanā.

Citu datumu laikraksti

  • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

    Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

  • Nekas nav līdz galam izlemts

    Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

  • Vai pensionāram aizdod naudu?

    Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...