Horoskopi šodien

Lauva būs dāsna pret mīļoto.

Lauva būs dāsna pret mīļoto
Auns. Īpašu uzmanību pievērsīsiet personiskās dzīves daudzveidošanai. Būsiet diezgan romantiski noskaņots pret pretējo dzimumu, varat saņemt daudzsološus piedāvājumus.
Vērsis. Tikko paveiksiet vienu darbu, jau otrs būs darāms. Sekojiet, lai viss tiek padarīts pēc labākās sirdsapziņas, pretējā gadījumā varat zaudēt peļņu par labu sāncenšiem.
Dvīņi. Ģimenes dzīve nebūs tik daudzsološa kā darba jautājumi. Ja spēsiet pievērst priekšniecības uzmanību savam veikumam, būs paaugstinājums darbā vai algas pielikums.
Vēzis. Apzinīgi veiksiet uzticētos darba pienākumus, vienīgi problēmas varētu sagādāt organizācijas jautājumi. No darba brīvo laiku labprāt pavadīsiet mīļotā cilvēka sabiedrībā.
Lauva. Paredzami tēriņi sadzīves priekšmetu iegādei. Būsiet dāsns pret mīļoto cilvēku. Prieks, ko sagādāsiet citiem, sildīs jūsu dāsno sirdi.
Jaunava. Tām, kuras labprāt dāvātu savu sirdi otram, ir reālas izredzes to izdarīt. Bet tās, kuras jau atradušas savu sirdsāķīti, sildīsies mīlas ugunskura tuvumā.
Svari. Sastapsieties ar subjektīvu darba novērtējumu no augstākstāvošu personu puses. Turpiniet darbu, ievērojot aizrādījumus, neizgāziet dusmas uz mīļoto.
Skorpions. Izceliet savus paveiktos darbus saulītē, sniedziet iespēju darba
biedriem novērtēt paveikto. Personiskajā dzīvē gaidāmi krasi pavērsieni.
Strēlnieks. Dienas notikumus būtiski ietekmēs attiecības ģimenē. Ja mājās valdīs karastāvoklis, tad darbam koncentrēties būs grūti. Centieties rast kompromisu.
Mežāzis. Veiksmīgi nokārtosiet darījumus, par kuru rezultatīvu iznākumu vairs nesapņojāt. Ar panākumiem vēlēsieties palielīties ģimenes locekļiem.
Ūdensvīrs. Veiksmīgi nokārtosiet personiskās dzīves problēmas, būsiet kā spārnos. Palielināsies darbaspējas un radīsies daudz jaunu ideju.
Zivis: Būsiet uzmanības centrā. Apkārtējie apbrīnos jūsu gaumi un nevainojamās manieres. Darbā tiksiet pienācīgi novērtētas, saņemsiet uzslavas no priekšniecības.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Atbalsta Bībeles muzeja bukleta izdošanu

  Alūksnes pilsētas dome parakstījusi līgumu ar Vācijas vēstniecību par Bībeles muzeja bukleta atjaunošanu. Paredzams, ka to iespiedīs līdz Bānīša...

 • Tiksies ar veselības ministru

  Rīt Smiltenē Ziemeļaustrumu slimokases dibinātāji tiksies ar veselības ministru Rinaldu Muciņu, lai runātu par slimokases pārveidi par SIA.Rīt...

 • Labiekārto Ezeriņu kapličas apkārtni

  Šonedēļ pie Ezeriņu kapsētas kapličas paredzēts vest melnzemi un sēt zālāju. Tas būs pēdējais darbs, ko šovasar veiks kapličas teritorijas...

 • Daiļā dzimuma uzvaras gājiens

  Par sieviešu tiesībām sabiedrībā ir runāts daudz. Šādai diskusijai ir vieta arī Latvijā. Vērojot no politikas procesu skatpunkta, viss liekas...

 • Izsniedz licenci

  Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē nolēma uz vienu gadu izsniegt licenci Romanam Savinam pasažieru komercpārvadājumu veikšanai.Alūksnes rajona...

 • Iedzīvotājus aicina gatavoties forumam

  Projekts “Iedzīvotāju līdzdalības un vietējās filantropijas veicināšana Alūksnes rajonā” saņēmis daļēju programmas “Baltijas - Amerikas...