Horoskopi šodien

Lauva būs atraktīvs sarunbiedrs.

Lauva būs atraktīvs sarunbiedrs
AUNS. Būsiet pastāvīgs un nedaudz spītīgs. Nepakļausieties nevienai ietekmei, visi ārējie faktori liksies maznozīmīgi. Iespējama satikšanās ar sen neredzētu paziņu, kas jūsu dzīvē ienesīs patīkamas vēsmas.
VĒRSIS. Risināsiet pārrunas par pamiera noslēgšanu ar saviem tuviniekiem. Ja nodarbina jautājums, kā nolīdzināt nesaskaņas ar kolēģiem, tad esiet dabisks, un viss būs kārtībā.
DVĪŅI. Sagaidāmi interesanti notikumi, visdrīzāk tie būs saistīti ar kāda pasākuma apmeklēšanu. Dodoties izklaidēties, neaizmirstiet uzaicināt savu otro pusīti.
VĒZIS. Ne mirkli neuzkavējieties netīkamu personu sabiedrībā. Pasaudzējiet savu un savu mājinieku nervu sistēmu, nepaceliet balsi izklāstot savu viedokli.
LAUVA. Jūs starosiet no mīlestības pret apkārtējiem, savu mīļoto nēsāsiet gluži vai uz rokām. Būsiet atraktīvs un sabiedrisks sarunbiedrs, tādēļ cilvēki labprāt uzturēsies jūsu sabiedrībā.
JAUNAVA. Stipri domāsiet par finansēm, varat nonākt pie secinājuma, ka pašreizējais stāvoklis nav visai iepriecinošs. Iepērkoties pievērsiet uzmanību preču kvalitātei.
SVARI. Brīvie Svari rīkosies ar plašu vērienu un samulsinās ne vienu vien pretējā dzimuma pārstāvi. Arī tie, kas jau ir atraduši savai sirdij mierinājumu, baudīs mierpilnus brīžus.
SKORPIONS. Ja atradīsiet veidu, kā panākt kompromisu ar partneriem neuzspiežot savu viedokli, tad bizness veiksies lieliski. Nozīmīga būs ģimenes attieksme pret jūsu nodarbošanos.
STRĒLNIEKS. Izmantojiet dienu, lai satiktos ar draugiem un paziņām. Dodieties kopīgā izbraukumā pie dabas un baudiet aktīvi organizētu atpūtu.
MEŽĀZIS. Nepabeigtie darbi var iecirst robu jūsu finansēs, vai arī mazināt jūsu vērtību priekšniecības acīs. Tādēļ vēlreiz pārbaudiet padarīto, ja nepieciešams, veiciet korekcijas. ŪDENSVĪRS. Īstenojiet savu ieceri par ārzemju ceļojumu vai arī aiciniet pie sevis svešzemju viesus. Nodarbojieties ar tikai sev tīkamo.
ZIVIS. Izmantojiet brīdi, kad zvaigznes jums iesaka kultūras pasākumu apmeklējumu. Tikai ielāgojiet, ka izklaidēties jums jāiet ar sev tuvu un mīļu cilvēku, tad turpinājums sekos.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Atbalsta Bībeles muzeja bukleta izdošanu

  Alūksnes pilsētas dome parakstījusi līgumu ar Vācijas vēstniecību par Bībeles muzeja bukleta atjaunošanu. Paredzams, ka to iespiedīs līdz Bānīša...

 • Tiksies ar veselības ministru

  Rīt Smiltenē Ziemeļaustrumu slimokases dibinātāji tiksies ar veselības ministru Rinaldu Muciņu, lai runātu par slimokases pārveidi par SIA.Rīt...

 • Labiekārto Ezeriņu kapličas apkārtni

  Šonedēļ pie Ezeriņu kapsētas kapličas paredzēts vest melnzemi un sēt zālāju. Tas būs pēdējais darbs, ko šovasar veiks kapličas teritorijas...

 • Daiļā dzimuma uzvaras gājiens

  Par sieviešu tiesībām sabiedrībā ir runāts daudz. Šādai diskusijai ir vieta arī Latvijā. Vērojot no politikas procesu skatpunkta, viss liekas...

 • Izsniedz licenci

  Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē nolēma uz vienu gadu izsniegt licenci Romanam Savinam pasažieru komercpārvadājumu veikšanai.Alūksnes rajona...

 • Iedzīvotājus aicina gatavoties forumam

  Projekts “Iedzīvotāju līdzdalības un vietējās filantropijas veicināšana Alūksnes rajonā” saņēmis daļēju programmas “Baltijas - Amerikas...