Horoskopi šodien

Lauva būs viegli nokaitināma.

Lauva būs viegli nokaitināma
AUNS. Būsiet norūpējies par savu veselību. Ja stresa rezultātā ir uzradusies sāpoša vietiņa, steidzami dodieties pie daktera un pāris dienas paguliet mājās.
VĒRSIS. Būsiet enerģijas pārpilns, visa diena paies vienā steigā un tiks padarīts milzum daudz darbu. Ja pats ejat kā atspole, tad citiem nav jādara tas pats.
DVĪŅI. Lielāko dienas daļu pavadīsiet pārdomādams - būt vai nebūt. Pēkšņi var uzplaiksnīt doma par darba maiņu vai arī par tālāko pilnveidošanos profesionālajā jomā.
VĒZIS. Risināsiet personiskas problēmas, jo pēdējā laikā neesat bijis diez cik uzmanīgs pret saviem mīļajiem.
Vēlēsieties sagādāt ģimenei pārsteigumu, bet spiedīgie materiālie apstākļi var kavēt jūsu nodomus.
LAUVA. Būsiet viegli nokaitināms un viegli padosieties provokācijām. Sirdssāpes vai gluži pretēji - prieku sagādās jūsu otrā pusīte. Lai kā arī nebūtu, centieties nezaudēt pašsavaldīšanos.
JAUNAVA. Saņemsiet labu atalgojumu par paveikto darbu un jutīsieties gandarīts. Ja neiedziļināsieties svešās problēmās, bet risināsiet savējās, viss būs vislabākajā kārtībā.
SVARI. Sapņosiet par romantiskiem mirkļiem kopā ar mīļoto un centīsieties to realizēt. Par vienīgo šķērsli varētu kļūt darbā uzliktās papildu stundas.
SKORPIONS. Grūti būs paciest uz jums vērsto spiedienu, tādēļ pieņemsiet lēmumus nepatīkamās situācijas novēršanai. Būsiet norūpējies par mājiniekiem.
STRĒLNIEKS. Būsiet grūti prognozējams un neaprēķināms savās izdarībās, nespēsiet un arī nevēlēsieties uzturēties mājās. Jūsu gaisīgums var izraisīt sašutumu no mājinieku puses.
MEŽĀZIS. Nespēsiet atturēties no kārdinājuma iegādāties kaut ko fundamentālu, varbūt apsvērsiet jaunas mājvietas iegādes iespēju. Nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus, neesiet skops.
ŪDENSVĪRS. Saērcinās kolēģu neatsaucība jūsu ideju realizēšanai. Jutīsieties aizskarts un nepietiekami novērtēts, centīsieties visus darbus padarīt viens pats, ne ar vienu nekonsultējoties.
ZIVIS. Dienas darbi aizņems daudz vairāk laika, nekā plānojāt iesākumā. Daudzas ierastas lietas šķitīs sarežģītākas nekā parasti, bet dažas gluži vienkārši kritīs no rokām.
horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Daiļā dzimuma uzvaras gājiens

  Par sieviešu tiesībām sabiedrībā ir runāts daudz. Šādai diskusijai ir vieta arī Latvijā. Vērojot no politikas procesu skatpunkta, viss liekas...

 • Izsniedz licenci

  Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē nolēma uz vienu gadu izsniegt licenci Romanam Savinam pasažieru komercpārvadājumu veikšanai.Alūksnes rajona...

 • Iedzīvotājus aicina gatavoties forumam

  Projekts “Iedzīvotāju līdzdalības un vietējās filantropijas veicināšana Alūksnes rajonā” saņēmis daļēju programmas “Baltijas - Amerikas...

 • Svētdienas skolas skolotāji mācās

  Svētdienas skolas skolotāji no 19. līdz 23.jūlijam Valmierā kursos apguva Veco un Jauno Derību un psiholoģiju.Svētdienas skolas skolotāji no 19. līdz...

 • Dvīņus aicina tikties salidojumā

  Jelgavas rajona Ozolnieku pagastā 7.augustā notiks Vislatvijas dvīņu, trīņu, četrīšu un piecīšu salidojums. Pasākuma dalībnieki pulcēsies pulksten...

 • Rīko otro iedzīvotāju forumu

  Virešu pagastā piektdien, 30.jūlijā, rīko forumu, uz kuru aicināti visi pagasta iedzīvotāji. Forums pulksten 14.00 sāksies Vidagas klubā.Virešu...