Horoskopi šodien

Lauva pievērsīsies mājas dzīvei.

Lauva pievērsīsies mājas dzīvei
AUNS. Veiksmīgi atrisināsies ar veselību saistītie jautājumi. Taču nekļūstiet pašpārliecināts, citādi viss sarežģīsies.
VĒRSIS. Veiksiet pārsteidzošus atklājumus. Būsiet izbrīnījies par to, kā jūs agrāk nepievērsāt uzmanību sīkumiem, no kuriem veidojas visa jūsu dzīve.
DVĪŅI. Nelieli uztraukumi var rasties ģimenē, un tas viss nenokārtoto attiecību dēļ. Pa dienu varat paglābties darbā, bet vakarā izdomājiet, kā pielabināties mājiniekiem.
VĒZIS. Pašreiz zvaigznes jums sola dažādas pārmaiņas darba jomā. Ja rodas stresa situācijas, lietojiet sabalansētu uzturu.
LAUVA. Īstais brīdis, lai pievērstos mājas dzīvei un mājiniekiem. Pēc iespējas vairāk izsakiet komplimentus saviem mīļajiem. Dodoties uz kādu pasākumu, ir iespēja satikt nākamo dzīvesbiedru.
JAUNAVA. Sagaidāmi amizanti piedzīvojumi, kurus atceroties neviļus būs jāpasmaida. Ja rodas vēlēšanās trokšņot, dariet to, bet vislabāk ārpus mājas.
SVARI. Lai saglābtu nestabilās attiecības mīlas frontē, būs jāpielieto diplomāta spējas. Ja atradīsiet īsto pieeju mīļotajai personai, iespējams pamiers.
SKORPIONS. Visu lietu iznākums būs atkarīgs no mikroklimata mājās. Tādēļ nodarbosieties ar ģimenes problēmu risināšanu. STRĒLNIEKS. Ja tuvākajās dienās esat ieplānojis izbraukt zaļumos, tad būsiet nodarbināts ar sagatavošanās darbiem.
MEŽĀZIS. Lai aizmirstos, jūs pilnībā nodosieties darbam. Ja pašreiz nespējat risināt personīgās problēmas, atlieciet to uz vēlāku laiku.
ŪDENSVĪRS. Jūs gan labprāt pagozētos pludmales saulē, nevis dirnētu birojā. Taču priekšā vēl ir vakars, tad vismaz nakti pavadīt pie jūras ir iespējams.
ZIVIS. Lai uzlabotu pašsajūtu un nostabilizētu attiecības ar mīļoto, kopā dodieties uz kādu lauku pirtiņu. Tur jūs noskalosiet ikdienas pelēcību.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Svētdienas skolas skolotāji mācās

  Svētdienas skolas skolotāji no 19. līdz 23.jūlijam Valmierā kursos apguva Veco un Jauno Derību un psiholoģiju.Svētdienas skolas skolotāji no 19. līdz...

 • Dvīņus aicina tikties salidojumā

  Jelgavas rajona Ozolnieku pagastā 7.augustā notiks Vislatvijas dvīņu, trīņu, četrīšu un piecīšu salidojums. Pasākuma dalībnieki pulcēsies pulksten...

 • Rīko otro iedzīvotāju forumu

  Virešu pagastā piektdien, 30.jūlijā, rīko forumu, uz kuru aicināti visi pagasta iedzīvotāji. Forums pulksten 14.00 sāksies Vidagas klubā.Virešu...

 • Šogad Annas dienu svin īpaši

  Jaunannas pagastā pagājušajā nedēļā tika realizēts Alūksnes rajona padomes atbalstītais projekts “Annas dienas ierašu, dziesmu, deju uzveduma un...

 • Kā Brigaderes Sprīdītis spītīgi iekaro pasauli

  Alūksniete Anna Celmiņa šoruden svinēs astoņdesmit gadu jubileju. Viņa pārliecinoši saka, ka to nejūt.Alūksniete Anna Celmiņa šoruden svinēs...

 • Nodotie ideāli un tukši paziņojumi

  Latvijas politikā iezīmējas divas negatīvas tendences. Pirmkārt, politiķi vispirms runā un tikai pēc tam domā, tas šajās aprindās kļuvis par dabisku...