Horoskopi šodien

Vēža emocijas sakāpināsies.

Vēža emocijas sakāpināsies
AUNS. Labi atpūties un sasparojies, ķerieties pie darba. Kādu brīdi varat justies neuzvarams, taču tas ir klusums pirms vētras.
VĒRSIS. Pašreiz varat veikt visu, lai īstenotu sapņus. No fiziskās pārslodzes atbrīvosieties, ejot pirtī.
DVĪŅI. Nenopietna attieksme pret solījumiem novedīs strupceļā. Grūti būs atgūt zaudēto uzticību kolēģu acīs, tādēļ lūdziet palīdzību draugiem.
VĒZIS. Ne visai labs laiks attiecību skaidrošanai, jo emocijas būs sakāpinātas un viss, kas tiks pateikts, šķitīs apvainojums. Apzinieties savu vērtību pats, tad jūs cienīs arī pārējie.
LAUVA. Ļoti reāla ir iespēja iekļūt smalkākā sabiedrībā, ar savu šarmu un erudīciju apbursiet gandrīz visus pasākuma dalībniekus. Šis ir labs laiks, lai pagozētos veiksmes saulītē.
JAUNAVA. Kopā ar domubiedriem sāksiet kāda sarīkojuma organizēšanu. Tas sniegs morālu gandarījumu un arī patīkamus atpūtas mirkļus gan jums, gan pārējiem.
SVARI. Pienācis laiks pārvērtēt attiecības ar partneriem. Padomājiet arī par personīgo dzīvi, ja daudz laika uzturaties draugu sabiedrībā.
SKORPIONS. Vissvarīgākā šķitīs saskarsmes un sadarbības jautājumu risināšana. Ja kļūsiet neciešams, darba kolēģi izvairīsies sastapties ar jums pat gaitenī.
STRĒLNIEKS. Kopā ar atvasēm apmeklējiet informatīvas vai izglītojošas lekcijas un lemiet par viņu turpmākajām karjeras iespējām.
MEŽĀZIS. Tuviniekiem būs grūti jūs saprast. Ja jums ir svarīgs ģimenes miers, atrodiet veidu, kā izrādīt savas jūtas tuviniekiem.
ŪDENSVĪRS. Iespējams, ka jums tiks uzticēta šķīrējtiesneša loma. Pirms pieņemt svarīgus lēmumus, uzziniet vēl kāda speciālista viedokli.
ZIVIS. Atklāsiet sevī vēlmi sniegt atbalstu tuviniekiem un paziņām. Meklēsiet veidu, kā palīdzēt kādam badacietējam vai paklīdušam kaķēnam.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Piepilda jaunības dienu sapni

    Gaujienieti Mirdzu Bērziņu 2001.gada vasarā piemeklēja liela nelaime - izcēlās ugunsgrēks mājā, kurā viņa dzīvoja, tomēr viņai pietika uzņēmības sākt...

  • Patukšie naudas maki

    Šobrīd dzīvojam savdabīgā tropu klimatā. Nepastāvīgie laika apstākļi sagādā problēmas ne tikai atpūtniekiem, bet arī lauksaimniekiem.Šobrīd dzīvojam...

  • Valsts prezidenta balvas izcīņā iegūst sudraba medaļu

    Valmierā Valsts prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā arī Alūksnes vieglatlētiem bija labi rezultāti.Valmierā Valsts prezidenta balvas izcīņā...