Horoskopi šodien

Vēzis gūs ievērības cienīgas atziņas.

Vēzis gūs ievērības cienīgas atziņas
AUNS. Varat kalt nākotnes plānus, jo palielinās iespēja gūt panākumus darbā. Lai darbā nerastos nevajadzīgi pārpratumi, vēlreiz pārskatiet savus dokumentus.
VĒRSIS. Būs vēlēšanās vairāk domāt par sevi, ne apkārtējiem. Jūs ar savu mīlestību esat pietiekami lutinājis mīļos, tādēļ tagad atļaujieties atpūsties no visām problēmām tā, kā jūs pats to vēlaties.
DVĪŅI. Ja jūtat, ka zem kājām sāk zust pamats, atcerieties draugus. Dodieties braucienā pa upi un baudiet dabas jaukumus. Atrodoties kuplā pulkā, nelietojiet pārāk daudz alkohola.
VĒZIS. Ja pašreiz domājat par nākotni un ar to saistītajiem plāniem, tad pārdomājiet arī pagātnē piedzīvotās veiksmes un neveiksmes. Gūsiet ievērības cienīgas atziņas.
LAUVA. Būsiet atguvis dzīvesprieku un dosities dzīves baudījumos. Kādreiz nepārvaramie šķēršļi šobrīd šķitīs kā bērnu spēles, jo esat guvis labu pieredzi un dzīves gudrību.
JAUNAVA. Pašreiz ieteicamas fiziskas aktivitātes. Nodarbojieties ar sportu un tiecieties pēc augstākiem rezultātiem. Svarīgus lēmumus pieņemiet, pamatojoties uz pašas izjūtām.
SVARI. Būsiet mainīgs un nepastāvīgs. Satiksieties ar sen neredzētiem draugiem un varbūt sastapsiet cilvēku, pret kuru vēl nesenā pagātnē izjutāt simpātijas.
SKORPIONS. Norobežojieties no ārpasaules un dienu pavadiet ar saviem tuviniekiem. Pārsteigumus var sagādāt kāds draugs, kurš vēlēsies savas problēmas guldīt uz jūsu pleciem.
STRĒLNIEKS. Labs laiks, lai kļūtu par veselīga dzīves veida piekritēju. Brīvdienas veltiet norūdīšanās pasākumiem un sporta nodarbībām, nekādā gadījumā nelietojiet alkoholu.
MEŽĀZIS. Vairāk laika veltiet pašsajūtas uzlabošanai. Pēcpusdienā nekārtojiet saimnieciskās darīšanas, fiziski nestrādājiet.
ŪDENSVĪRS. Izdosiet tikt pie ilgi gaidītā materiālā atalgojuma. Toties, ja saņemat avantūristiskas peļņas ieguves piedāvājumus, labāk no tiem atturieties, jo sekas var būt neprognozējamas.
ZIVIS. Centīsieties būt daudz un dažādās vietās, jo visur gaida cilvēki, ar kuriem ir sarunāts randiņš. Nedodiet solījumus, kurus nevarat izpildīt, jo citādi ļaudis sāks uzskatīt jūs par nelgu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Jābūt iedvesmai, lai kaut ko paveiktu

    Katrs cilvēks ir kā milzīga dārgumu lāde, kurā katru gadu tiek iebērta jauna riekšava dzīves gudrības, kurā dalīties, ar ko lepoties.Katrs cilvēks ir...

  • Autobuss kursēs arī trešdienās

    Laikrakstam “Alūksnes Ziņas” satraukti pasažieri stāstīja, ka trešdien, 30.jūnijā, veltīgi pieturās gaidīja autobusu Alūksne - Mārkalne -...

  • Aicina pieteikties bērnu žūrijā

    Alūksnes pilsētas bibliotēka trešo reizi saņēmusi Kultūrkapitāla fonda atbalstu lasīšanas veicināšanas mērķprogrammā “Bērnu žūrija”.Alūksnes pilsētas...