Horoskopi šodien

Dvīņiem ieteicams uzmanīties no zagļiem.

Dvīņiem ieteicams uzmanīties no zagļiem
Auns. Vajadzēs rēķināties ar nejaušībām, no kurām izbēgt nevarēsiet, iespējams, piedzīvosiet patīkamu pārsteigumu, varbūt saņemsiet kādu ziņu.
Vērsis. Iespējamas visai nepatīkamas domstarpības par brīvā laika pavadīšanu. Varat doties atpūsties pie dabas. Varbūt nonāksiet pie svarīga secinājuma.
Dvīņi. Pēdējais laiks būtu noskaidrot, kurš no draugiem ir vērts, lai viņu par tādu uzskatītu. Saistīs tikai lietas, kuras nes personīgu izdevīgumu, tomēr avantūrās iesaistīties nebūtu ieteicams. Uzmanieties no zagļiem.
Vēzis. Vēlēsieties atpūsties kopā ar draugiem, iespējams, dosieties izbraukumā. Ja mīļoto līdzi neņemsiet, neturiet pasākumu noslēpumā. Šīs dienas attieksme pret savu otro pusīti noteiks attiecību virzību.
Lauva. Nespēsiet izlemt, kur īsti doties, kādu izklaidi izvēlēties, tāpēc būtu ieteicams ieklausīties citu piedāvājumos. Nebaidieties paļauties uz apkārtējo ieteikumiem, mācieties pielāgoties.
Jaunava. Veiksme pavadīs ikvienā darbā, tikai strādājiet no sirds un nežēlojiet enerģiju. Ieteicama fiziskas nodarbes. Dodoties ceļojumā, izvēlieties ūdens ceļu.
Svari. Pavadīsiet laiku kopā ar savu otro pusīti, centieties viņu iepriecināt. Patīkamu atmosfēru radīs kopējs kultūras pasākuma apmeklējums. Neaizmirstiet par bērniem. Varat veikt remontdarbus.
Skorpions. Būsiet visai neapmierināts, ja kāds jauksies jūsu personiskajā dzīvē. Varat kļūt vēl nervozāks. Vēlēsieties atpūsties mājās, lai neviens netraucētu.
Strēlnieks. Nepalaidiet garām iespēju atpūsties, tikai ieteicamāk būtu to darīt kopā ar ģimeni. Mājās sēdēt nevēlēsieties, dosieties uz kādu izklaides pasākumu.
Mežāzis. Atpūta nebūs ne prātā, jo mājās sakrājušies nepadarīti darbi. Nebūtu ieteicams izgāzt dusmas pār tuviniekiem, lai arī cik jūs būtu neapmierināts. Neesiet izšķērdīgs.
Ūdensvīrs. Dodoties uz svarīgām pārrunām, neesiet vieglprātīgs, uztveriet tās nopietnāk, jo viss būs atkarīgs tikai no jums, nepaļaujieties tikai uz veiksmi.
Zivis. Veicot pirkumus, uzticieties pilnībā tikai pārbaudītām vērtībām, šodien nebūs piemērota diena eksperimentiem. Var ierasties negaidīti viesi vai arī pašam būs steidzami kaut kur jādodas.

Citu datumu laikraksti

  • Spēj pierādīt, ka dzīvība ir stiprāka par nāvi

    Alūksnietei Edītei Baltiņai visa dzīve ir liels un smags pārbaudījums. Patiesībā tas veidojas no nepārtrauktiem sāpīgiem pārdzīvojumiem, kas palaikam...

  • Viesosies vācu tūristu grupa

    Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejs saņēmis vēstuli par 20 vācu tūristu grupas ierašanos 21.jūnijā.Alūksnes Novadpētniecības un mākslas...

  • Rajona skolotājus nesveiks

    Starp pedagogiem, kurus par radošu, ilgstošu un veiksmīgu darbu ar Goda rakstiem un naudas balvām suminās Izglītības un zinātnes ministrija, diemžēl...