Horoskopi šodien

Dvīņiem veiksmīga diena.

Dvīņiem veiksmīga diena
Auns. Mācēsiet saprasties ar jebkuru cilvēku, tāpēc droši varat veidot jaunus kontaktus. Varat slēgt dažādus līgumus.
Vērsis. Veiksme nepametīs pat sarežģītās situācijās, varat riskēt. Neņemot vērā zvaigžņu labvēlību, būsiet neapmierināts.
Dvīņi. Veiksmes atslēga būs jūsu rokās, bez problēmām iegūsiet kāroto. Varat droši doties pie priekšniecības ar priekšlikumiem, tiksiet saprasts.
Vēzis. Būsiet nomākts un neapmierināts ar dzīvi, tāpēc būtu svarīgi tikt skaidrībā par domām un jūtām, lai atgūtu līdzsvaru un dzīvesprieku.
Lauva. Aktīvi darbojieties jau no paša rīta, tas ļaus jums ne tikai ātrāk tikt galā ar pienākumiem, bet izbrīvēs laiku atpūtai kopā ar ģimeni.
Jaunava. Iekšējais seksuālais noskaņojums būs gluži vai uz pieres uzrakstīts, tāpēc nesagādās grūtības pievērst sev simpātiska cilvēka uzmanību. Iespējams kāds mīlas piedzīvojums.
Svari. Pievērsīsiet uzmanību veselības nodrošināšanai. Sievietēm ļoti gribēsies būt neatvairāmām. Esiet dāsns mīlestībā pret laulāto.
Skorpions. Centieties būt savaldīgs un saprotošs. Domājot par veselību, varat uzsākt diētu, kā arī apmeklēt dažādas procedūras.
Strēlnieks. Darba lietas uztveriet mierīgāk, tad arī darbs ies no rokas. Vīrieši vairāk uzturēsies sieviešu sabiedrībā, savukārt sievietes būs aizņemtas ar saimnieciskajiem pienākumiem.
Mežāzis. Vēlēsieties uzturēties mīļotā cilvēka sabiedrībā. Ja šo vēlmi ignorēsiet, varat nonākt neapskaužamā situācijā.
Ūdensvīrs. Nebeidzamās problēmas kutinās nervus. Birokrātijas radītos šķēršļus pārvarēt palīdzēs kāds radinieks no ārzemēm.
Zivis. Būsiet emocionāla un viegli ievainojama. Ieteicams būt apdomīgākai un ievērot mēra sajūtu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Iepazīstas ar draudzes darbu Vācijā

  Alūksniete Santa Stopniece atvaļinājumu pavadīja Vācijā, viesojoties pie Villihas evaņģēliskās Emmaus draudzes locekļiem. Viņa atzīst, ka ir...

 • Pagastā izvieto informatīvās norādes

  Mārkalnes pagastā šonedēļ izliek informatīvās norādes, kas apzīmēs pagasta iestāžu un nozīmīgāko objektu - arheoloģijas pieminekļu, senkapu,...

 • Aicina pieteikties tirgotājus

  Pasaules čempionāta ūdens motosportā rīkotāji aicina pārtikas tirdzniecības uzņēmumus, kas 17. un 18.jūlijā vēlas tirgoties sacensību norises laikā,...

 • Grūtais priekšvēlēšanu laiks

  Priekšvēlēšanu laiks Latvijā izraisa politisko jūkli Saeimā. Politiskās cīņas baltkvēlē partijas izceļas ar nekonsekventu rīcību ne tikai...

 • Būs Jauniešu dienas Kuldīgā

  Katru gadu pēc pāvesta Jāņa Pāvila II aicinājuma pasaulē notiek Jauniešu dienas.Katru gadu pēc pāvesta Jāņa Pāvila II aicinājuma pasaulē notiek...

 • Skolēnus nodarbinās sakopšanas darbos

  Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotais pilotprojekts par skolēnu nodarbināšanu vasarā vai praksi vasaras brīvlaikā paredz, ka Alūksnes rajonā būs...