Horoskopi šodien

Dvīņi mācēs pamatot uzskatus.

Dvīņi mācēs pamatot uzskatus
Auns. Pārspriediet idejas draugu lokā, iespējams atradīsiet labāku risinājumu, varbūt pat uzsāksiet kopīgu biznesu. Varat droši uzticēties sadarbības partneriem.
Vērsis. Ja kādam no partneriem būs pretenzijas pret jūsu uzskatiem, uztveriet to mierīgi, jo visiem izpatikt nekad nespēsiet. Necentieties atspēlēties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ļaujieties pārdomām.
Dvīņi. Savus uzskatus mācēsiet pamatot tā, ka pat pretinieks tiem pievienosies. Varat uzsākt jaunus darbus, panākumus gūsiet tikai godīgā ceļā. Ieteicama pastaiga svaigā gaisā.
Vēzis. Jums tiks uzticēts vesels lērums pienākumu, tomēr tos paspēsiet pabeigt vienā dienā. Draugu palīdzību neizmantojiet darba lietās.
Lauva. Partneri būs grūti pārliecināmi, tāpēc esiet daiļrunīgi un izmantojiet maksimāli daudz pamatojumu. Labklājību celsiet ar smagu darbu.
Jaunava. Varat apgūt tehniskās zinātnes, lietderīgi būtu apgūt autovadīšanas prasmi. Instinktīvi jutīsiet, kad cilvēks runā patiesību, tāpēc visi jauniegūtie paziņas būs tādi, uz kuriem var paļauties.
Svari. Bērniem pastāstiet par alkohola kaitīgumu, bet vēl labāk būtu, ja tas sakristu ar personīgo piemēru. Izvēlieties izklaidi, kas nemet uz jums nelāgu ēnu.
Skorpions. Stresa situācijas nevis nomāks, bet veicinās darboties. Esiet atklāts pret apkārtējiem, tā
varēsiet pieprasīt atklātību arī no citiem.
Strēlnieks. Būsiet kategorisks spriedumos, tas apgrūtinās kontaktus. Veiksies rakstniecības darbi, varbūt uzsāksiet sadarbību ar preses izdevumiem.
Mežāzis. Neraugoties uz labajām idejām, tās var nosprūst naudas problēmās, tāpēc steidzīgi meklēsiet sadarbības partnerus, kuri varētu investēt līdzekļus. Vislabāk jūs izpratīs ārzemnieki.
Ūdensvīrs. Labāk veiksies garīgs nekā fizisks darbs. Radošajā procesā ieliksiet visu izdomu un atjautību, tas nodrošinās panākumus.
Zivis. Atcerieties, ka palīdzība nesākas ar naudu, bet gan ar labu vārdu, derīgu padomu. Vienīgais, ar kuru varēsiet sastrādāties, būs mīļotais cilvēks.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Dziesma ir kā putna lidojums no baznīcas torņa

  Haralda Sīmaņa dziesma klausītāju ierauj kā ievu ziedu atvarā. Esi tās varā ka bite, kas apmaldījusies rudzupuķēs. Bet par ko īsti bija...

 • Skolēnu un jauniešu kori pieskandina Api

  Vakar Apes estrādē beidzās trīs dienu ilga rajona skolu 5. līdz 9.klašu un jauniešu koru sadziedāšanās lielo skolēnu dziesmu un deju svētku...

 • Cenšas ielauzties klubā

  Ceturtdien Alūksnē policija slimnīcā nogādājusi kādu 21 gadu vecu jaunieti, lai veiktu analīzes aizdomās par narkotisku vielu lietošanu.Ceturtdien...

 • Vēlas un uzdrošinās mainīties

  Iveta Pamils - Pamiljena no Liepnas jau sen gribēja iejusties Pelnrušķītes lomā, taču pirmajā pieteikuma anketu izlozē viņai nelaimējās. Pirmās...

 • Atjauno dolomīta arku

  Gaujienas pagasta J.Vītola memoriālā muzeja “Anniņas” teritorijā pašreiz atjauno dolomīta arku, kas ved uz muzeju.Gaujienas pagasta J.Vītola...

 • Ezera krastā top jauna atpūtas vieta

  Alūksnes ezera krastā līdzās Lāsberģa pilsdrupām apmēram mēnesi atkal rit celtniecības darbi - top atpūtas vieta. Jaunajiem atpūtas vietas...