Horoskopi šodien

Vērsis gribēs būt arī režisors.

Vērsis gribēs būt arī režisors
Auns. Lai izvairītos no nepatikšanām, neslēdziet līgumus un neorganizējiet svarīgas darījumu tikšanās. Nedodieties tālos ceļojumos, neatstājiet māju tukšu uz ilgu laiku.
Vērsis. Jums nebūs pa prātam dzīve pēc sveša scenārija, vēlēsieties pats būt ne tikai aktieris, bet arī režisors. Ja jums mēģinās kaut ko uzspiest, varat atmest visam ar roku, nemēģinot pat spirināties pretī.
Dvīņi. Nebūtu ieteicams pamest darbavietu pat tad, ja ļoti negribēsies strādāt. Paveiciet jums uzticētos pienākumus. Saņemiet drosmi un atzīstiet pieļautās kļūdas.
Vēzis. Nekļūstiet uzbāzīgs cenšoties visiem palīdzēt, jo kāds to var uztvert pat kā apvainojumu. Centieties neafišēt savu izpalīdzību, varat pats sev kaitēt.
Lauva. Būsiet aktīvs, strādāsiet pie jaunu kontaktu dibināšanas. Jūsu komandā var ienākt jauns kolēģis, ar kuru ātri atradīsiet kopēju valodu, varbūt būsiet ieguvis labu draugu.
Jaunava. Jums piemitīs analītiska domāšana, kas atvieglos darbu. Šodien būs iespēja sevi parādīt darbā, pilnībā attaisnojot uz jums liktās cerības. Iespējams, ka atalgojums neliks ilgi gaidīt.
Svari. Mirkļa vājības jums būs svarīgākas nekā ar nākotni saistītie plāni. Attopieties, jūs taču nedzīvojat vienai dienai!
Skorpions. Profilakses nolūkos varat doties pie jebkura ārsta, arī tādā gadījumā, ja jūtieties pat vairāk nekā vesels (izņemot stomatologu). Pievērsiet uzmanību veselīgai pārtikai.
Strēlnieks. Izvirziet konkrētu mērķi un koncentrējiet visus spēkus tā sasniegšanai, īpaši tas attiecas uz personisko dzīvi. Darbā centieties uzlabot attiecības ar kolēģiem.
Mežāzis. Arī fiziska darba veicēji pēc darba pienākumu veikšanas plānos fiziski aktīvu atpūtu. Kāds dosies pārgājienā, cits dos priekšroku trenažieru zālei. Aktīvas kustības derēs ikvienam.
Ūdensvīrs. Lai realizētu visus plānus, būs nepieciešama palīdzība no malas. Tomēr rēķinieties, ka viss neies kā pa sviestu, bez aizķeršanās, dzīve ieviesīs korekcijas.
Zivis. Panākumi gaidāmi māksliniekiem un citiem radošā darba pārstāvjiem. Būsiet tik aizņemti ar savām
idejām, ka aizmirsīsiet ierastos untumus, uzlabosies attiecības ar apkārtējiem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Kļūdas labojums

  8.maija laikrakstā “Alūksnes Ziņas” 3.lappusē rakstā “Pašvaldību vadītājiem maz papildu ienākumu” nepareizi minēts, ka Mālupes pagasta priekšsēdētājs...

 • Atklāta un aizturēta svētbilžu kontrabanda

  Ceturtdien Pededzes robežpārejas punktā atklāta un aizturēta 20 svētbilžu kontrabanda vairāku tūkstošu latu vērtībā. Pēc iepriekšējas informācijas...

 • Rajonā atzīmē Ģimenes dienu

  Alūksnes rajona pašvaldībās notiek ANO Ģenerālās Asamblejas izsludinātajam Starptautiskajam Ģimenes gadam un Starptautiskajai Ģimenes dienai, kas...

 • Nepaliek tikai savā lauku sētā

  Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo kolhoza “Umara” lopkopības speciālisti, satiekam pagalmā.Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo...

 • Kazai Mušai piedzimst četrīši

  Inresesants un visai negaidīts notikums pārsteidzis “Sprekstu” mājas saimieci Ināru Ķeseli. Viņas četrgadīgajai kazai Mušai 27.martā piedzimuši...

 • Katrs saimnieks pēc savām iespējām

  Pārmaiņas valstī vairāk vai mazāk skārušas katru pagastu un tā cilvēkus. Noteikušas likteņus, ražošanas iespējas, ievilkušas vaibstus katrā lauku...