Horoskopi šodien

Vērsim prieku dāvās partnerattiecības.

Vērsim prieku dāvās partnerattiecības
Auns. Būsiet tālu no reālās situācijas, jo jūs savā varā būs pārņēmušas patīkamas atmiņas. Visi nākotnes sapņi saistīsies ar mīļoto cilvēku, no kura negribēsiet šķirties. Pavadīsiet romantisku vakaru.
Vērsis. Prieku dāvās partnerattiecības, turklāt sajutīsiet mīļotā nedalītu uzmanību. Raizes var sagādāt bērnu neprognozējamā rīcība, tāpēc laikus pievērsieties audzināšanai, jo "aug buciņš, aug radziņi".
Dvīņi. Būsiet ļoti aizņemts, jo neliegsiet ne savu padomu, ne palīdzību, iespējams, kolēģi jūsu labvēlību var izmantot savtīgos nolūkos. Ar visu veiksmīgi tiksiet galā, tomēr ieklausieties citu padomos.
Vēzis. Iespējams, vēlēsieties apceļot Latvijas skaistākās vietas, bet, lai visu varētu kārtīgi apskatīt, ceļā dosieties kājām vai brauksiet ar divriteni. Dzīvesdraugs nevēlēsies piebiedroties.
Lauva. Būsiet mīlestības pārpilns, jo izredzētais izrādīsies ļoti līdzīgs jūsu radītajam ideālam, tāpēc nešauboties izlemsiet, ka pēdējais laiks pievienoties precēto pulkam.
Jaunava. Saņemot informāciju, iemācieties atšķirt graudus no pelavām, nepiesārņojiet savu galvu ar nevajadzīgu informāciju. Vakarpusē dosiet priekšroku vientulībai, pret jūsu sabiedrības tīkotājiem izturēsieties strupi.
Svari. Domāsiet par darba ražīguma celšanu, pūļu pamatā būs materiālā ieinteresētība. Galva būs ideju pilna, kāda var izrādītai tā liktenīgā, atnesot panākumus.
Skorpions. Steigsieties ātrāk izpildīt tiešos darba pienākumus, lai veicīgāk atgrieztos mājās pie laulātā drauga. Vakars solās būt romantisks, pilns jūtu un kaisles.
Strēlnieks. Dibināsiet jaunus kontaktus, meklēsiet sadarbības partnerus. Esiet noslēpumaināks, jo pārāk liela atklātība var nākt tikai par ļaunu, kāds var piesavināties jūsu idejas savtīgos nolūkos.
Mežāzis. Optimismu viesīs veiksme darbos, kas jums būs pats svarīgākais. Nopelni slēpsies jūsu neatlaidībā, bet arī liktenis piespēlēs vērā ņemamas iespējas, tikai protiet tās izmantot sava labā.
Ūdensvīrs. Padomājiet par savu veselību un izvēlieties pilnvērtīgu uzturu, kā arī neaizmirstiet ievērot lietošanas termiņus. Vislabākās zāles pret nogurumu ir miegs, tāpēc laikus dodieties gulēt.
Zivis. Kopā ar draugiem kavēsieties atmiņās, būsiet paškritisks, tāpēc neņemsiet ļaunā kļūdu un muļķīgu izlēcienu pieminēšanu. Vēlēsieties iegriezties kādā restorānā, lai nobaudītu kaut ko neparastu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Nepaliek tikai savā lauku sētā

  Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo kolhoza “Umara” lopkopības speciālisti, satiekam pagalmā.Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo...

 • Kazai Mušai piedzimst četrīši

  Inresesants un visai negaidīts notikums pārsteidzis “Sprekstu” mājas saimieci Ināru Ķeseli. Viņas četrgadīgajai kazai Mušai 27.martā piedzimuši...

 • Katrs saimnieks pēc savām iespējām

  Pārmaiņas valstī vairāk vai mazāk skārušas katru pagastu un tā cilvēkus. Noteikušas likteņus, ražošanas iespējas, ievilkušas vaibstus katrā lauku...

 • Dejotāji sadanco Apes arodvidusskolā

  28. aprīlī Apes arodvidusskolā uz kopīgu draudzības vakaru sanāca ne tikai pašu skolas dejotāji, bet arī viesi no citām arodvidusskolām.28. aprīlī...

 • Robežpārejas punktā darbs nav mainījies

  Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes priekšnieks Vladislavs Skromāns apgalvo, ka Pededzes robežpārejas punktā darbs rit ierastajā ritmā, lai gan...

 • Virešu pagastā ir trakumsērgas karantīna

  Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas karantīna.Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas...