Horoskopi šodien

Vēršiem būs svarīga mīlas joma.

Vēršiem būs svarīga mīlas joma
Auns. Nopietni apsvērsiet visas iespējas, jo nevēlēsieties pieļaut kļūdas vai palaist garām izdevīgu darījumu. Domāsiet par profesionalitātes paaugstināšanu, bet uz firmas rēķina.
Vērsis. Mīlas frontē izmaiņas nav paredzamas tiem, kuri ir blakus laulātajam draugam. Tie, kuri atradīsies tālu no ģimenes, neatteiksies no kāda mīlas piedzīvojuma.
Dvīņi. Būsiet ļoti aizņemti, vai nu saimniekosiet pa māju, vai pildīsiet darba pienākumus. Jebkurā gadījumā laulātais būs neapmierināts ar šo situāciju. Iespējami pārpratumi.
Vēzis. Nemieru radīs pagātnes atmiņas, kas traucēs koncentrēties darbam. Problēmas paturiet pie sevis, labāk paļaujieties pats uz saviem spēkiem.
Lauva. Dosieties iepirkties, bet ieteicams skatīties uz praktiskām lietām. Varat kārtot juridiskus jautājumus. Vakarā apmeklēsiet kādu kultūras pasākumu.
Jaunava. Labāka diena gaidāma priekšniekiem, nevis padotajiem, jo būs izteikta neatkarības sajūta. Neļaujiet darbam aizēnot personisko dzīvi, īpaši mīlas jomu. Pievērsiet uzmanību bērnu sekmēm.
Svari. Darbs un mājas dzīve ies roku rokā, jo abas būs atkarīgas no finansiālā stāvokļa, ar kuru būsiet nemierā. Izskaidrošanās nebūtu vēlama, jo būsiet viegli aizkaitināms.
Skorpions. Organizējot darbus, nejauši atklāsiet, ka atsevišķi darba jautājumi izdevīgāk nokārtojami, izmantojot sakaru līdzekļus. Iegriezieties frizētavā.
Strēlnieks. Jutīsieties saguris, garīgi un fiziski iztukšots, tāpēc nelabvēlīgi varat ietekmēt darba procesu. Mēģiniet atjaunot labo pašsajūtu piekopjot veselīgu dzīvesveidu.
Mežāzis. Centieties saplānot darbadienu tā, lai neciestu ģimene. Darbā var atgadīties dažādi neparedzēti starpgadījumi, bet rezultātā dienu varēs nosaukt par veiksmīgu.
Ūdensvīrs. Paredzama aktīva diena, kura noslēgsies ar saviesīgu pasākumu. Visvairāk vēlēsieties iepriecināt dzīvesdraugu, tāpēc ierosināsiet plānot kopīgu atvaļinājumu.
Zivis. Padomājiet, vai ir vērts saplēsties ar priekšniecību vai kolēģiem. Saskaņu nodrošināsiet, mainot attieksmi, izturēšanos, pieņemot
kompromisus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Vai esam gatavi upuriem?

  Mūsu valsts augstākās amatpersonas un politiķi meklē jaunas prioritātes ārpolitikā, nepieciešami jauni izaicinājumi un mērķi.Mūsu valsts augstākās...

 • Eiropas dienas svinēs plaši

  Eiropas nedēļas pasākumi, kas iezīmēs Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā, paredzēti Alūksnes rajona skolās, bibliotēkās, kultūras iestādēs un...

 • Skolā vēlas organizēt humora šovu

  Joku dienā aprīļa beigās Liepnas vidusskolā vēlas organizēt humora šovu vai sacensības starp klašu grupām.Joku dienā aprīļa beigās Liepnas vidusskolā...

 • Sāpes nespēj izdzēst sievietes dzīvotspēju

  Zeltiņu pagastā ne katrs zina stāstīt, kur sastapt Noru Arāju. Toties Ombas dzīvesvietu parādīs pat bērni.Zeltiņu pagastā ne katrs zina stāstīt, kur...

 • Deputāti paziņo par ienākumiem

  Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Grūbe ienākumu deklarācijā Valsts ieņēmumam dienestam norādījis, ka pērn domē nopelnījis algu...

 • Veic darījumus ar nekustamiem īpašumiem

  Alūksnē nesen sācis darbu SIA “Vidzemes īpašumi” birojs, kas veiks darījumus ar nekustamiem īpašumiem, sniegs juridiskus pakalpojumus un finanšu...