Horoskopi šodien

Auns var saņemt vērā ņemamu ieteikumu.

Auns var saņemt vērā ņemamu ieteikumu
Auns. Varat saņemt vērā ņemamu ieteikumu, lai kaut nedaudz izmainītu pašreizējo situāciju. Atpūsties gribētāji var baudīt mākslu dažādās tās izpausmēs.
Vērsis. Nekas nespēs jūs izsist no līdzsvara, ja atradīsieties labvēlīgi noskaņotā sabiedrībā. Sarunās ar draugiem varat būt atklāts, jo saņemsiet vērtīgu padomu.
Dvīņi. Neviens jums neliks doties uz darbu, bet būs jāpabeidz kāds iesākts darbs. Nebūtu ieteicams pieļaut kļūdas, mētāties ar solījumiem.
Vēzis. Jutīsiet, kā spēks atgriežas kaulos, uzlabojas garastāvoklis un veselība nestreiko. Vienmuļās sporta nodarbības varat aizvietot ar kārtīgu izdejošanos kādā ballē.
Lauva. Loģika nebūs stiprā puse, jo lidināsieties fantāziju pasaulē. Būsiet emocionāls. Kļūdas centieties vērst par labu. Ja neatlaidīgi turēsieties pie saviem uzskatiem, situāciju tikai pasliktināsiet.
Jaunava. Sargieties no cilvēkiem, kuri pret jums ir noskaņoti nelabvēlīgi. Dzīvesbiedra pastiprināto seksualitāti uztversiet noliedzoši, jo būsiet norūpējies. Jūsu niknais skatiens šodien būs iznīcinošs.
Svari. Vadot lietišķas pārrunas, nesteidzieties noslēgt sadarbības līgumus, jo varat ciest materiālos zaudējumus. Konsultācija pie jurista var uzlabot situāciju. Aizdodot naudu, riskējat to zaudēt.
Skorpions. Izklaides iespējas būs dažādas un daudz. Galvenais, ka būsiet kopā ar mīļoto cilvēku. Parūpējieties par romantiku, neskopojieties ar komplimentiem.
Strēlnieks. Dodoties izklaidēties, gādājiet, lai naudas būtu pietiekami, jo jūsu mīļums gaidīs, ka izdabāsiet viņa kaprīzēm, palutināsiet. Nauda var būt par iemeslu strīdam. Greizsirdība būs nevietā.
Mežāzis. Vislabāk dodieties kādā izbraukumā, lai pilnībā varētu atslēgties no darba. Neaizmirstiet sevi palutināt. Ieteicams izvēlēties, iegādāties grāmatas.
Ūdensvīrs. Saņemot vilnošu darba piedāvājumu ar ļoti labu atalgojumu, pārliecinieties, vai tas ir godīgs. Jūsu mantu var iekārot kāds cits, sevišķu uzmanību pievērsiet savam auto.
Zivis. Azartspēlēm veiksmīgais zvaigžņu stāvoklis aicināt aicinās piedalīties loterijās, konkursos. Būs izteikta intuīcija, tāpēc iespējas laimēt dubultosies. Vakarā mājiniekiem kavējiet laiku, stāstot šīsdienas atgadījumus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Pagasta tautas namam ir jauna vadītāja

  No aprīļa Ilzenes tautas namam ir jauna vadītāja - ilzeniete Linda Vērse. Viņa ir arī līnijdeju pasniedzēja.No aprīļa Ilzenes tautas namam ir jauna...

 • Apzinās piesārņotas vietas mežos

  Tradicionālajās Meža dienās šogad īpaša uzmanība veltīta mežu atjaunošanai un jaunaudžu kopšanai.Tradicionālajās Meža dienās šogad īpaša uzmanība...

 • Organizē profilaktisko reidu

  Alūksnes policija 7.aprīlī profilaktiskajā reidā pārbaudīja 30 automašīnas, informē Alūksnes kārtības policijas priekšnieks Zigurds...

 • Būs vieglāk pārvietoties

  Arodapmācības un rehabilitācijas centrā “Alsviķi” ir ierīkots pacēlājs. Tas dod iespēju pieciem skolas audzēkņiem patstāvīgi bez citu palīdzības...

 • Izvirza kandidātus

  Alūksnes rajona pašvaldībām līdz 8.aprīlim bija jāvienojas, kuras no tām izvirzīs īpaši atbalstāma reģiona statusa piešķiršanai. Vidzemes attīstības...

 • Bērnudārzam cels jaunu malkas šķūni

  Malienas pagasta padome pašvaldības speciālajai pirmsskolas izglītības iestādei “Mazputniņš” šogad ir iecerējusi uzcelt jaunu malkas šķūni.Malienas...