Horoskopi šodien

Auns var dibināt jaunus kontaktus.

Auns var dibināt jaunus kontaktus
Auns. Enerģijas būs daudz, ieteicams pievērsties mājokļa sakopšanai. Naudas problēmas būs pārejošas. Varat dibināt jaunus kontaktus, partnerattiecības.
Vērsis. Gaidāmas jaunas iepazīšanās, kas var izrādīties noderīgas darbā, bet nav izslēgts kaut kas romantiskāks, jo mācēsiet piesaistīt pretējā dzimuma skatus.
Dvīņi. Sarosīsies jūsu nelabvēļi. Nebūtu ieteicama nozīmīgu darbu veikšana, dažādu pārrunu organizēšana. Neiesaistieties mīlas piedzīvojumos.
Vēzis. Dodieties plašākā sabiedrībā, apmeklējiet dažādus pasākumus. Tikai uzmanieties no pārmērībām alkohola lietošanā, jo sabeigsiet reputāciju. Mājās tuvinieki izrīkošanu neņems ļaunā.
Lauva. Būsiet tikai vinnētājs, ja noliksiet malā darba lietas un baudīsiet atpūtu. Iespējamas jaunas iepazīšanās, kā arī negaidīti naudas ienākumi, kāds var atcerēties, ka ir jums parādā.
Jaunava. Ja nestrādāsiet, tad noteikti risināsiet ar darbu saistītus jautājumus. Jūsu prātu nodarbinās naudas ienākumu palielināšana. Varat rīkot viesības, neaizmirstiet ielūgt arī vecākus.
Svari. Priekšplānā izvirzīsies personīgā dzīve, vairāk uzmanības pievērsiet bērnu audzināšanai. Ieteicams organizēt pārgājienu visai ģimenei pa Latvijas skaistākajām vietām.
Skorpions. Nekas nenāks viegli, bet prasīs smagu darbu. Veltiet uzmanību bērniem, neizgāziet pār viņiem dusmas. Labs laiks vākt un apkopot informāciju.
Strēlnieks. Esiet dabīgs ar bērniem, necentieties tēlot sevi ļoti nopietnu un gudru. Ar darba ienākumiem nepietiks, dzīvosiet uz iekrājumu rēķina. Atpūsties dodieties ārā no pilsētas, tuvāk dabai.
Mežāzis. Dariet tikai labus darbus. Varat pievērsties tehnikas vai mājokļa remontdarbiem. Ar draugiem var rasties nesaskaņas, bet ģimenē viss būs nevainojami.
Ūdensvīrs. Laba diena dažādām aktivitātēm: sportojiet, ejiet pārgājienā, atpūtieties dabā, jo tas nepieciešams veselībai. Kaimiņiem var parādīties pārāk garas mēles, tāpēc domājiet, ko runājat.
Zivis. Pārsteidziet tuviniekus ar savām kulināra dotībām, bet, lai pie galda skanētu patīkamas čalas, uz degustāciju ielūdziet arī draugus. Pasākums izdosies, tāpēc būsiet labā omā un plēsīsiet jokus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Būs vieglāk pārvietoties

  Arodapmācības un rehabilitācijas centrā “Alsviķi” ir ierīkots pacēlājs. Tas dod iespēju pieciem skolas audzēkņiem patstāvīgi bez citu palīdzības...

 • Izvirza kandidātus

  Alūksnes rajona pašvaldībām līdz 8.aprīlim bija jāvienojas, kuras no tām izvirzīs īpaši atbalstāma reģiona statusa piešķiršanai. Vidzemes attīstības...

 • Bērnudārzam cels jaunu malkas šķūni

  Malienas pagasta padome pašvaldības speciālajai pirmsskolas izglītības iestādei “Mazputniņš” šogad ir iecerējusi uzcelt jaunu malkas šķūni.Malienas...

 • Kļūdas labojums

  Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.marta numurā rakstā “Vokālie ansambļi ieskandina pavasari” ir kļūda. Veclaicenes pagasta jauktais ansamblis vokālo...

 • Uzņēmēju dienās notiks seminārs

  Alūksnes Uzņēmēju dienu laikā paredzēts organizēt semināru “Par Eiropas Reģionālā attīstības fonda izmantošanas iespējām uzņēmējiem”.Alūksnes...

 • Bērni projektēs atpūtas laukumus

  Alūksnes rajona bērni varēs piedalīties konkursā “Bērnu rotaļu, atpūtas vai sporta laukuma iekārtošana”, izstrādājot un iesniedzot savus...