Horoskopi šodien

Auni būs jautri sabiedrībā.

Auni būs jautri sabiedrībā
Auns. Smiekli un jautrība parādīsies kopā ar jums it visur, kur ieradīsieties. Nesteidzieties, jo ielaidīsiet pārāk daudz kļūdu. Atlieciet darījumus, kas saistīti ar naudu.
Vērsis. Necentieties izmainīt šīs dienas notikumus par katru cenu, jo likteņa noteikto gaitu tāpat neapturēsiet. Laba diena kārtības ieviešanai mājās, izmetiet nederīgās lietas.
Dvīņi. Nedomājiet tikai par sevi, būtu vēlams palūkoties apkārt, varbūt kādam vajadzīga jūsu palīdzība. Uzmanieties, nekļūstiet par krāpšanas upuri.
Vēzis. Droši varat pārvākties uz citu dzīvesvietu vai iekārtot ērtāk to pašu veco. Darba jautājumus risiniet apzinīgi, jo, iespējams, būvējiet pamatus savai nākotnei.
Lauva. Kaut būsiet noskaņots baudīt dzīvi, tomēr būsiet jūtīgs pret notiekošo apkārt. Nebūsiet agresīvi noskaņots, spēsiet piedot. Izklaidi mēģiniet apvienot ar sportiskām aktivitātēm.
Jaunava. Pievērsīsiet pastiprinātu uzmanību notikumiem pasaulē, iespējams tāpēc, ka plānojat doties ārzemju braucienā. Šodien nevajadzētu pirkt automašīnu. Būsiet ne pārāk sabiedrisks, noslēgts.
Svari. Neejiet nekur viens, jo varat satikt ļaundarus. Jūtot līdzi draugu problēmām, aizmirsīsiet par savējām. Iespējama tikšanās ar cilvēkiem, kuriem dzīvē galvenais ir nauda.
Skorpions. Risinot darba jautājumus, varat saņemt pretdarbību. Esiet uzmanīgs, kā arī lieciet lietā visu savu izdomu un diplomātiju. Izvēlieties pārvērtības pie stila konsultanta.
Strēlnieks. Ja darbosieties kopēju interešu vadīti, tad panākumi neizpaliks. Nebūtu ieteicams pārstrādāties, jo varat kaitēt veselībai. Vakarpusē iespējama vilšanās, kas jūs sāpinās.
Mežāzis. Nav izslēgts, ka sagādāsiet priekšniecībai galvassāpes ar savu nepakļāvīgo raksturu. Esiet vērīgs, jo no jums var noslēpt svarīgu informāciju. Ja sanaidosieties ar draugiem, tad tas būs uz ilgu laiku.
Ūdensvīrs. Priecēs paveikto darbu apjoms, tikai panākumi kavēsies. Ģimenē veidosiet demokrātiju. Draugus nelaimē nepametīsiet.
Zivis. Biznesmeņiem būtu jāizmanto šī diena, lai atjaunotu, nomainītu darba kolektīva sastāvu. Meklējiet sadarbības partnerus, lai paplašinātu savu darbības lauku. Neļaujieties pesimismam.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Kļūdas labojums

  Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.marta numurā rakstā “Vokālie ansambļi ieskandina pavasari” ir kļūda. Veclaicenes pagasta jauktais ansamblis vokālo...

 • Uzņēmēju dienās notiks seminārs

  Alūksnes Uzņēmēju dienu laikā paredzēts organizēt semināru “Par Eiropas Reģionālā attīstības fonda izmantošanas iespējām uzņēmējiem”.Alūksnes...

 • Bērni projektēs atpūtas laukumus

  Alūksnes rajona bērni varēs piedalīties konkursā “Bērnu rotaļu, atpūtas vai sporta laukuma iekārtošana”, izstrādājot un iesniedzot savus...

 • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

  Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

 • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

  Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

 • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

  Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...