Horoskopi šodien

Auni nesasteigs notikumus Auns.

Auni nesasteigs notikumus
Auns. Pašsajūta būs labāka, ja neviens necentīsies jūs iespaidot. Pašam nevajadzētu piekopt tirāniju, īpaši pret radiniekiem. Necentieties sasteigt notikumus, jo agri vai vēlu jūsu vēlmes piepildīsies.
Vērsis. Kādu var piemeklēt spēku izsīkums, cits tikai ļausies slinkumam. Ieteicama atpūta, īpaši svaigā gaisā, varat apmeklēt kultūras pasākumus, derētu arī pirts.
Dvīņi. Darbosieties sabiedrības labā, jo uzskatīsiet, ka jūsu personīgā labklājība atkarīga no kopējās situācijas. Nenoklusējiet notikumus, kas skar arī laulāto draugu. Ieteicama atpūta kopā ar draugiem.
Vēzis. Bīdīsiet uz priekšu jau iesāktas lietas, centīsieties no sirds, lai izceltos uz citu fona. Pret apkārtējiem izturēsieties labvēlīgi, būsiet izpalīdzīgs. Ieteicamas sportiskas nodarbības.
Lauva. Iespējams pievērsīsieties ticībai vai arī vēlēsieties izbaudīt baznīcas gaisotni. Daudz laika pavadīsiet pārdomās, bet ar visu skaidrībā tāpat netiksiet. Varat nonākt naudas grūtībās.
Jaunava. Būs pārņēmis kaujiniecisks gars attiecībā pret netīrumiem, putekļiem, tā kā māja iemirdzēsies pavisam citā gaismā. Darbā nevajadzētu ķerties pie svarīgu jautājumu risināšanas, kā arī dokumentu noformēšanas.
Svari. Saņemsiet jaukas ziņas, būs dažādi pārsteigumi, tikai ne visi būs patīkami. Atradīsiet savām idejām sponsoru. Vēlēsieties darīt sirdij tīkamu darbu, tāpēc pievērsīsieties hobijam.
Skorpions. Spēsiet ieinteresēt un iesaistīt apkārtējos finansiālos projektos. Nepieļaujiet kļūdas partnerattiecībās, varat izjaukt savienību uz visiem laikiem.
Strēlnieks. Domājot par sevis pilnveidošanu, varat uzsākt mācības kvalifikācijas celšanai. Ieteicams nospraust mērķi, uz kuru tiekties. Iespējamas domstarpības ar draugu, kuru rezultātā šķirsieties. Vēlēsieties ceļot.
Mežāzis. Ja pieredzējis kolēģis vēlas pamācīt, izmantojiet to. Daudz strādāsiet, bet priekšroku dosiet vienatnei, jo tā spēsiet labāk koncentrēties.
Ūdensvīrs. Veiksies, ja uzsāksiet jaunas lietas, varat iesaistīt kolēģus. Labi sapratīsieties ar cilvēkiem, tikai izvairieties dot solījumus. Iespējams pārsteigums, kas saistīts ar personīgo dzīvi.
Zivis. Noteikti saplānojiet laiku, sarindojot darbus pēc svarīguma pakāpes. Nebūtu ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai organizēt nopietnas sarunas. Izvairieties no kritizēšanas.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Kļūdas labojums

  Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.marta numurā rakstā “Vokālie ansambļi ieskandina pavasari” ir kļūda. Veclaicenes pagasta jauktais ansamblis vokālo...

 • Uzņēmēju dienās notiks seminārs

  Alūksnes Uzņēmēju dienu laikā paredzēts organizēt semināru “Par Eiropas Reģionālā attīstības fonda izmantošanas iespējām uzņēmējiem”.Alūksnes...

 • Bērni projektēs atpūtas laukumus

  Alūksnes rajona bērni varēs piedalīties konkursā “Bērnu rotaļu, atpūtas vai sporta laukuma iekārtošana”, izstrādājot un iesniedzot savus...

 • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

  Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

 • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

  Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

 • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

  Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...