Horoskopi šodien

Auns var aicināt pie sevis ciemiņus.

Auns var aicināt pie sevis ciemiņus
AUNS. Veiksmīga diena mācībām. Lieliski sapratīsieties ar bērniem - gan saviem, gan svešiem. Aiciniet ciemiņus, viņi slavēs jūsu pagatavoto cienastu.
VĒRSIS. Iespējami dažādi braucieni. Ja jūtaties nedroši par savu nākotni, meklējiet palīdzību pie astrologa. Draugi jūs cienīs un būs jūsu atbalsts.
DVĪŅI. Noskaņojums būs atkarīgs no apkārtējo attieksmes. Iespējams jauns darba piedāvājums, taču esiet piesardzīgs un kārtīgi apdomājiet katru savu soli.
VĒZIS. Piesargieties no zagļiem vai negodīgiem cilvēkiem, citādi varat ciest zaudējumus. Būsiet viegli aizkaitināms, ja nesavaldīsieties, sastrīdēsieties ar bērniem un savu otru pusīti.
LAUVA. Sakārtojiet savu darba vietu. Veiksmīga diena mīlestībai. Tiem, kas līdz šodienai bija vientuļi, ir visas izredzes satikt savu liktenīgo cilvēku. Apmeklējiet teātri vai citu kultūras pasākumu.
JAUNAVA. Gribēsiet darboties vienatnē. Būtu labi, ja mājinieki saprastu šo jūsu nepieciešamību, citādi var izcelties strīds. Satiecieties ar ietekmīgiem cilvēkiem, taču neko jaunu neuzsāciet.
SVARI. Veiksies personīgajā dzīvē, satiksieties ar draugiem, uzņemsiet ciemiņus, taču svarīgi, lai attiecībās nebūtu iejaukta nauda. Ja iekarosiet kādu sirdi, tā būs jūsējā uz ilgiem laikiem.
SKORPIONS. Nespītējieties, citādi sastrīdēsieties ar draugiem, turklāt šis strīds var ieilgt. Piemērots laiks, lai uzsāktu atslodzes diētu.
STRĒLNIEKS. Būsiet neapmierināts ar dzīvi un centīsieties nolīst kaut kur maliņā. Varbūt radīsies laba iespēja nopelnīt, nepalaidiet to garām. Vislabāk veiksies, ja pats būsiet noteicējs par veicamo pienākumu.
MEŽĀZIS. Lauzīsiet galvu par naudas problēmām. Saudzējiet veselību, ja nejūtaties labi, aizejiet pie ārsta. Paļaujieties tikai uz prātu, emocijas būs pārspīlētas.
ŪDENSVĪRS. Nedēļas laikā sakrātais nogurums liks sevi manīt. Būsiet neapmierināts, necietīsiet aizrādījumus. Uzklausiet mīļotā cilvēka domas, pavadiet šo dienu kopā, tad garastāvoklis uzlabosies.
ZIVIS. Gribēsies izdarīt kaut ko labu ne tikai sev, bet arī apkārtējiem. Būsiet pašaizliedzīgs un dāsns. Izsakot savas domas, esiet uzmanīgs, kāds var censties jums atspēlēties, ja nepiekritīsiet viņa viedoklim.

Citu datumu laikraksti

  • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

    Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

  • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

    Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

  • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

    Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...