Horoskopi šodien

Auniem jābūt savaldīgiem.

Auniem jābūt savaldīgiem
AUNS. Esiet savaldīgs un piesardzīgs, turiet mēli aiz zobiem, izvairieties no iereibušiem cilvēkiem. Nevienam nestāstiet nākotnes plānus. Savaldieties, ja būs jādara kāda cita neizdarītais darbs.
VĒRSIS. Darbā iespējami strīdi par atalgojumu. Personīgajās attiecībās naudas trūkums var ienest zināmu vēsumu. Kārtojot ar naudu saistītu lietu, raugiet, lai dokumenti būtu noformēti juridiski pareizi.
DVĪŅI. Veiksmīga sadarbība ar ārzemju partneriem, iespējamas jaunas iepazīšanās un kontakti. Saņemsiet dažādus piedāvājumus un sāksiet kalt nākotnes plānus.
VĒZIS. Esiet uzmanīgs un piesardzīgs, kārtojot juridiskus jautājumus, raugiet, lai līgumi būtu noformēti pareizi. Iespējamas nesaskaņas darba kolektīvā.
LAUVA. Radīsies laba iespēja papildus nopelnīt, varbūt kādam piedāvās labāk apmaksātu darbu. Savaldiet emocijas, ja būsiet pārlieku ass, tas sabojās attiecības ar cilvēkiem.
JAUNAVA. Veiksmīga diena karjeras izaugsmei, varbūt saņemsiet jauna darba piedāvājumu. Būs liela slodze, nāksies samierināties ar citu kolēģu neizdarību. Līgumu parakstīšanu atlieciet uz citu dienu.
SVARI. Veiksmīga diena radošo darbu darītājiem. Būsiet ļoti jūtīgs. Pret vieniem jutīsiet lielu patiku, pret citiem lielu nepatiku. Iespējamas liktenīgas iepazīšanās.
SKORPIONS. Veiksmīga diena tiem, kam nav nepatikšanu. Ja radīsies sarežģījumi, būsiet sevī ierāvies un nelaimīgs. Iespējams, kārtosiet īpašuma vai mantojuma lietas. Saudzējiet veselību.
STRĒLNIEKS. Būsiet optimisma pilns, daudz jokosiet. Rīkojieties tikai ar to naudu, kas ir jūsu rīcībā, netaisiet parādus. Savukārt jūsu aizdotā nauda atmaksāsies ar uzviju.
MEŽĀZIS. Veiksmīgi naudas darījumi, radīsies iespēja labi nopelnīt. Nav izslēgts arī kāds zaudējums, tas vairāk atkarīgs no tā, kā sargāsiet savu maciņu sabiedriskā vietā.
ŪDENSVĪRS. Veiksmīga diena personisko attiecību kārtošanai. Radīsies jaunas romantiskas iepazīšanās. Esiet iecietīgs, neuzskatiet savu viedokli par vienīgo pareizo. Laulāto starpā iespējams strīds.
ZIVIS. Būsiet pārlieku izšķērdīgas, varbūt kāds to gribēs izmantot savtīgos nolūkos. Darbā iespējamas kļūdas, jo pārāk uzticēsieties cilvēkiem. Uzņemsieties papildu rūpes un izdevumus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti