Horoskopi šodien

Aunam prieku izklaides nesagādās.

Aunam prieku izklaides nesagādās
AUNS. Nespēsiet nopietni strādāt, arī izklaides nesagādās prieku. Kāds spēcīgi aizskars jūsu pašlepnumu, varbūt mēģinās tā gūt labumu sev. Vakaru labāk pavadiet mājās.
VĒRSIS. Laba diena iepirkumiem. Iztērēsiet daudz gan savas, gan sava laulātā drauga naudas. Izejot no mājām, pārliecinieties, vai viss ir atstāts pilnīgā kārtībā.
DVĪŅI. Būsiet pārlieku kategorisks un visās lietās mazliet šausiet pār strīpu. Tuviniekiem uzstādīsiet prasības, kādas pats diez vai varētu izpildīt. Ierobežojiet ēšanu, būs problēmas ar veselību.
VĒZIS. Būsiet enerģisks, varbūt gribēsiet doties uz darbu, jo jutīsiet, ka spēka pietiek vairākiem darbiem. Labāk palieciet mājās un enerģiju tērējiet aktīvai atpūtai, citādi vakarā būsiet ērcīgs.
LAUVA. Aktīva diena. Tiecieties ar draugiem, varat pievērsties savam vaļaspriekam, taču neriskējiet un neesiet pārdrošs. Uztveriet visu ar humoru un nedusmojieties.
JAUNAVA. Labāk veiksies fizisks, nevis intelektuāls darbs, arī ar solīšanu neaizraujieties, šodien dotie solījumi visdrīzāk būs grūti izpildāmi. Mājās aiciniet tikai pazīstamus un zināmus cilvēkus.
SVARI. Tiecieties ar draugiem, bet vislabāk laiku pavadiet kopā ar mīļoto cilvēku, jo vakarā jums varbūt atkal būs jāstrādā. Jūs augstu novērtēs partneri un atbalstīs draugi.
SKORPIONS. Būsiet noslēgts un pārdomās iegrimis, gribēsiet tikties ar astrologiem vai dziedniekiem. Varbūt pats mēģināsiet zīlēt savu nākotni.
STRĒLNIEKS. Jūsu otrā pusīte jau sen saplānojusi kādu pasākumu un tikai šodien jums to beidzot izstāstīs. Uzklausiet viņu, jo izpriecas, kopīgs atpūtas brauciens vai cits brīvā laika pavadīšanas veids dos prieku un enerģiju.
MEŽĀZIS. Dariet to, kas jums liekas vissvarīgākais un sirdij tuvs, tad darbi šķirsies, atpūta sniegs gandarījumu. Nedariet neko, kas jums nepatīk, tam nebūs jēgas. Saudzējiet veselību.
ŪDENSVĪRS. Ejiet sabiedrībā, tiecieties ar draugiem, pavadiet laiku kopā ar bērniem. Var veidoties jaunas attiecības. Precētie būs ļoti prasīgi pret savu otru pusīti, bet pašiem acis tā vien zibēs apkārt.
ZIVIS. Gribēsiet izdarīt kādu labu darbu. Parūpējieties par cilvēku, kas nonācis nelaimē, un jūs atgūsiet sirdsmieru, citādi cietīs jūsu veselība.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Konkurss “Iepazīsti Alūksnes rajonu”

    Šodien publicējam konkursa “Iepazīsti Alūksnes rajonu” septītās kārtas jautājumus, ko sagatavojis Kalncempju tūrisma informācijas punkts, kā arī...

  • Dzīvo viss, kas mīlestībā dots

    Acīmredzot nav jābrīnās, ka steigas un stresa nomāktie cilvēki veldzi un atelpu meklē dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas sirsnības un mīlestības...

  • Popularizēs lietišķās mākslas mantojumu

    Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studija “Kalme” kopā ar rajona mājturības skolotājiem vēlas apzināt rajona lietišķās mākslas mantojumu.Alūksnes...