Horoskopi šodien

Auniem būs darba piedāvājums.

Auniem būs darba piedāvājums
AUNS. Sāciet remontu savā mājoklī, savukārt automašīnas pirkšanu labāk atlikt. Iespējams papildus darba piedāvājums, pieņemiet to.
VĒRSIS. Darbā būs jāizšķiras par kādu lēmumu, jums neko negribēsies mainīt, taču vadītāja viedoklis būs izšķirošais, un jūs piekāpsieties. Šodien nelietojiet alkoholu.
DVĪŅI. Būs daudz nepadarītu un nepatīkamu darbu. Ja jums par tiem labi samaksās, tad galā tiksiet. Iemīļotais cilvēks atcerēsies kādu vecu strīdu, saglabājiet mieru, citādi būs uguns pakulās.
VĒZIS. Piemērota diena sabiedriskām aktivitātēm. Labdarības pasākumi izdosies sevišķi sirsnīgi. Vislabāk, ja būsiet kopā ar cilvēkiem, pret kuriem izjūtat cieņu.
LAUVA. Darbā saspringta diena, iespējamas izmaiņas karjerā, varbūt mainīsies darba pienākumi. Kāda kolēģa rīcībai būs liela nozīme. Paļaujieties tikai uz vecākiem kolēģiem.
JAUNAVA. Piemērota diena juridisko jautājumu kārtošanai. Tomēr, ja jāliecina tiesā, noteikti pieaiciniet advokātu. Neuzticiet savus nodomus un projektus nevienam, brauciet uzmanīgi, izvairieties no ceļu policijas.
SVARI. Būs jānokārto vecas saistības. Varbūt atdosiet parādu, varbūt kāds gribēs atdot parādu. Būsiet domīgs un noslēgts. Taču draugiem neatsakiet, viņi vienīgie spēj jūs uzpurināt.
SKORPIONS. Laba diena, lai uzsāktu sadarbību ar ārzemju partneri, tomēr ilgstošai sadarbībai izvēlieties cilvēku, par kuru kaut kas ir zināms. Godīga rīcība nesīs labumu nākotnē.
STRĒLNIEKS. Ja darbojaties informāciju tehnoloģiju jomā, sekojiet to tehniskajai kārtībai. Visas neskaidrības noskaidrojiet tūlīt. Tālāku braucienu vai ceļojumu, ja iespējams, atlieciet.
MEŽĀZIS. Jūsu uzmanību saistīs mīlestība un erotika. Ja esat nolēmis laiku pavadīt kopā ar paziņām, tad uzticieties tikai labi zināmiem cilvēkiem. Darbā vairāk dariet, mazāk runājiet.
ŪDENSVĪRS. Iespējams laimests kādā loterijā, varbūt uzvarēsiet konkursā. Gan darbā, gan mājās saspringta diena, jo gribēsies darīt visu pēc sava prāta. Attiecībās ar iemīļoto gribēsiet vairāk brīvības.
ZIVIS. Būsiet nospiests un drūms, tas sabojās vakaru, ja dosieties ciemos. Dienu labāk pavadiet vienatnē. Necentieties visus mērīt pēc savas mērauklas, katram savas domas un uzskati.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Konkurss “Iepazīsti Alūksnes rajonu”

  Šodien publicējam konkursa “Iepazīsti Alūksnes rajonu” septītās kārtas jautājumus, ko sagatavojis Kalncempju tūrisma informācijas punkts, kā arī...

 • Dzīvo viss, kas mīlestībā dots

  Acīmredzot nav jābrīnās, ka steigas un stresa nomāktie cilvēki veldzi un atelpu meklē dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas sirsnības un mīlestības...

 • Popularizēs lietišķās mākslas mantojumu

  Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studija “Kalme” kopā ar rajona mājturības skolotājiem vēlas apzināt rajona lietišķās mākslas mantojumu.Alūksnes...

 • Jāiesniedz gada ienākumu deklarācija

  Pamatojoties uz LR likumu “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” fiziskajām personām, kuras taksācijas gada laikā guvušas ienākumus no saimnieciskās vai...

 • Nodokļu parāds jānomaksā laikus

  Viens no valsts funkcionēšanas priekšnosacījumiem ir sekmīga nodokļu administrēšana. Nodokļu administrēšana un iekasēšana ietver sevī arī parādu...

 • Pagastā nodeg dzīvojamā māja

  Jaunalūksnes pagasta apdzīvotā vietā Tereški vakarrīt pulksten 4.56 dega vienstāva dzīvojamā māja “Miezāji”. Ugunsgrēkā cietusi 72 gadus veca...