Horoskopi šodien

Zivīm jābūt praktiskākām.

Zivīm jābūt praktiskākām
AUNS. Jau šodien jutīsieties noguris, jo trīs saspringta darbdienas aiz muguras. Ja iespējams, rītdienu paņemiet brīvu, tā jums ir ļoti nepieciešama gan atpūtai, gan mīlestībai. Sevišķi šai jomā veiksies brīvajiem Auniem.
VĒRSIS. Būsiet satraukts un emocionāls, bet enerģijas un darba spara pilns. Jāuzmanās no saaukstēšanās, nevajadzētu pārpūlēt balsi, tā šodien būs ļoti vārīga vieta.
DVĪŅI. Daudz domāsiet par savstarpējām attiecībām, runāsieties ar draugiem un kāda dzīves pieredze liks jums uz laulību paskatīties citām acīm. Jūs kaitinās kāda cilvēka izturēšanās, taču tās būs īslaicīgas nesaskaņas.
VĒZIS. Gaidāma vētraina diena. Centīsieties kļūt par kolektīva līderi. Nesamierinieties ar pastāvošo kārtību, ja jūsu pienākumu skaits aug, nepieaugot atalgojumam, jums ir visas iespējas panākt sev vēlamu rezultātu.
LAUVA. Darbā gaidāmi jauni notikumi, kuros jūs aktīvi iesaistīsieties. Personīgajā dzīvē būsiet pašlepns un sagādāsiet rūgtus brīžus savai otrai pusītei. Brīvie Lauvas aktīvi iepazīsies.
JAUNAVA. Veiksies viss, kas saistīts ar praktisku darbu, izpriecas nav ieteicamas. Ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo stress liks sevi manīt.
SVARI. Esiet vērīgi, šodien sastaptā būtne var izrādīties jums likteņa nolemtais cilvēks. Tikai tas nenozīmē, ka jums gaidot jāsēž klubiņā līdz vēlai naktij. Intuīcija jums visu pateiks priekšā.
SKORPIONS. Precētie laiku veltīs attiecību sakārtošanai ģimenē. Sarunas, pārmetumi, pārpratumu noskaidrošana un samierināšanās atvieglojums, cik viegla kļūs sirds pēc šādas tīrīšanas.
STRĒLNIEKS. Viss ir labi, pieaug jūsu materiālā labklājība, darba kolēģi ir jūsu pusē. Pēdējais laiks pierakstīties pie friziera, aiziet uz solāriju vai skaistumkopšanas salonu.
MEŽĀZIS. Jūs labi izskatāties, jums ir labs garastāvoklis. Kāds paziņa varbūt pat vēlēsies uzzināt jūsu pievilcības noslēpumu. Iespējams flirts darbavietā.
ŪDENSVĪRS. Veltīsiet laiku laulības stiprināšanai, iespējams, būs daudz smagu sarunu. Labāk visu uzreiz noskaidrot, nekā tēlot, ka viss ir labākajā kārtībā. Arī neprecētajiem mīlas lietām nepiemērota diena.
ZIVIS. Būsiet gatavs krietni tērēties, iespējams, izmantosiet pavasara atlaides. Tomēr esiet praktiskāks, pārāk daudz netērējiet. Varbūt kāds gribēs mainīt matu krāsu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Komunisma rēgs turpina klīst pa Latviju

  Šobrīd Latvijas valstī darbojas mazākuma valdība. Jau pirmajās tās darbības dienās novērojam interesantus notikumus. Izrādās, ka Latvijai joprojām ir...

 • Novada “Zvirbulis” - Madara Boka

  Alūksnes, Balvu, Gulbenes un Madonas rajona 24 labākie daiļrunātāji tikās Austrumvidzemes zonas konkursā “Zvirbulis”, kas notika Alūksnē.Alūksnes,...

 • Olimpiādei veidos rajona komandu

  Alūksnes rajona padomē ceturtdien paredzēta saruna par pārstāvniecību Latvijas olimpiādē, kas no 2. līdz 4.jūlijam notiks Ventspilī. Uz to aicināti...

 • “Baltā puķe” pulcē ilzenietes

  Ilzenes pagasta dāmu kluba “Baltā puķe” dalībnieces nākamajā nedēļā dosies uz Valmieras Drāmas teātri vērot izrādi “Sādžu dakteris”.Ilzenes pagasta...

 • Luterāņu draudze Apē vēlas celt baznīcu

  Aprīlī apritēs desmit gadi, kopš Apē darbojas evaņģēliski luteriskā draudze. Kopīgi nolemts, ka jubileju draudze plašāk atzīmēs vasarā, kad paredzēts...

 • Aicina nodot kaitīgos medikamentus

  Pēdējo dienu laikā ir konstatēti jauni saslimšanas gadījumi, ko izraisījusi Baltkrievijā ražotā medikamenta “Askofēns P” sērijas 010104 lietošana....