Horoskopi šodien

Zivis iesāks ilgāku projektu.

Zivis iesāks ilgāku projektu
AUNS. Labāk veiksies viss, kam nepieciešama fiziska piepūle,pārkārtojiet kādu darba telpu, remontējiet mašīnu. Tēriņus atlieciet uz citu laiku, veikalam šodien labāk iet ar līkumu.
VĒRSIS. Gribēsiet būt sava partnera kungs un pavēlnieks. Apslāpējiet sevī šo vēlēšanos, kamēr nav par vēlu. Tā vietā, lai kašķētos, labāk iegrimstiet darbos līdz ausīm.
DVĪŅI. Ja esat nopircis loterijas biļeti, tad gaidiet, šodien ir tā diena, kad jums varētu laimēties. Tam ir savas ēnas puses, jo arī mīlestību jūs uztversiet kā rotaļu un dažus precētos mājās sagaidīs melni padebeši.
VĒZIS. Dažādu ieguvumu diena. Varbūt saņemsiet kādu dāvanu, varbūt patīkami iepirksieties. Varbūt kāds jums atdos parādu, kuru jūs jau sen necerējāt saņemt atpakaļ.
LAUVA. Būsiet emocionāls un viegli aizkaitināms, tāpēc iespējams ķīviņš, varbūt kāds no tuviniekiem atļausies jūs kritizēt. Esiet diplomāts un stāviet tam pāri!
JAUNAVA. Augustā dzimušie jutīs spēku un enerģijas pieplūdumu. Zvaigznes sola jaunu izdevīgu darījumu vai darba piedāvājumu, kas dos ne tikai krietnus ienākumus, bet arī sagādās daudz prieka.
SVARI. Būsiet eleganti un gozēsieties atzīšanas saulītē. Vīrieši, iespējams, satiks savu ilgi gaidīto un liktenīgo otro pusīti. Nodarbiniet jūtas, atpūtiniet prātu, darbs pagaidīs.
SKORPIONS. Īstā diena, lai parūpētos par veselību, arī apmeklējot baseinu vai sporta zāli. Padomājiet par to, kā izmantot atlaides, lai iegādātos ziemas apģērbu.
STRĒLNIEKS. Liela daļa no tā, ko iegādāsieties, rītdienu nesagaidīs, tāpēc lielākus pirkumus neplānojiet. Mierīgi strādājiet, neko jaunu neuzsāciet.
MEŽĀZIS. Būs vēlēšanās visus kritizēt un uzstādīt pārāk augstas prasības. Tā jūs varat sabojāt attiecības gan ar draugiem, gan kolēģiem. Esiet pacietīgs!
ŪDENSVĪRS. Jums nopietni jāpadomā par savu veselību. Pēc darba noderētu neliela pastaiga svaigā gaisā. Izklaidēm nepiemērota diena. Nelietojiet alkoholu.
ZIVIS. Iespējams, ka iesāksiet kādu ilgāku projektu. Tas var būt saistīts ar mācībām vai radošām nodarbēm. Iegūsiet vērtīgas atziņas, kas jums pavērs ceļu uz materiālās izaugsmes iespējām. Saudzējiet veselību.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • “Baltā puķe” pulcē ilzenietes

  Ilzenes pagasta dāmu kluba “Baltā puķe” dalībnieces nākamajā nedēļā dosies uz Valmieras Drāmas teātri vērot izrādi “Sādžu dakteris”.Ilzenes pagasta...

 • Luterāņu draudze Apē vēlas celt baznīcu

  Aprīlī apritēs desmit gadi, kopš Apē darbojas evaņģēliski luteriskā draudze. Kopīgi nolemts, ka jubileju draudze plašāk atzīmēs vasarā, kad paredzēts...

 • Aicina nodot kaitīgos medikamentus

  Pēdējo dienu laikā ir konstatēti jauni saslimšanas gadījumi, ko izraisījusi Baltkrievijā ražotā medikamenta “Askofēns P” sērijas 010104 lietošana....

 • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

  Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

 • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

  Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

 • Apbalvo čaklākos izplatītājus

  Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...