Horoskopi šodien

Zivis, iespējams, saņems svarīgu ziņu.

Zivis, iespējams, saņems svarīgu ziņu
Auns. Kontrolējiet sacīto vai rakstīto. Pievērsieties hobijam, darbojieties vienatnē. Pasākumu apmeklēšanu atstājiet citai reizei. Laiku pavadiet kopā ar domubiedriem.
Vērsis. Jūsu vienīgais balsts patlaban ir tuvinieki. Liksies, ka esat cietis lielu neveiksmi mīlā, bet patiesībā partneris tikai apdomā savu nākamo gājienu.
Dvīņi. Būsiet atkarīgs no tuvinieku nostājas un vēlmēm. Ja šodien gribat strādāt, tad labāk dariet to vienatnē. Svarīgi kārtīgi izgulēties un atpūsties. Pirms iemigšanas palasiet kādu labu romānu.
Vēzis. Mierīga un rimta diena. Dariet visu, ko sirds kāro - brauciet ciemos vai pievērsieties vaļaspriekam. Atcerieties, ka mazas, mīļas dāvaniņas sagādā lielu prieku. Ja vēlaties relaksēties, izmantojiet jebkuru veidu, izņemot alkoholu.
Lauva. Atturieties no skaļas sabiedrības, izpriecām. Labāk izgulieties un kārtīgi atpūtieties. Uzklausiet jebkuru informāciju un izturieties nopietni tikai pret faktiem.
Jaunava. Laba diena, lai uzstātos publiski. Esiet miermīlīgs un nekritizējiet cilvēkus. Gribēsies krasi mainīt lietas, bet labāk to nedarīt. Nogaidiet, šodienas secinājumi palīdzēs nākotnē.
Svari. Tiksieties ar domubiedriem. Laba diena, lai atsāktu patīkamas nodarbes, kas atstātas novārtā. Būsiet atkarīgs no tuvinieku vēlmēm vai nepatikšanām. Esiet pacietīgs, izrādiet sapratni.
Skorpions. Pārdomu diena. Labāk veiksies darbošanās vienatnē. Atdodiet parādus, ja tādi ir. Varat lasīt profesionālu literatūru, iedziļināties garīgos jautājumos.
Strēlnieks. Izklaidējieties ar mēru un ievērojiet otras pusītes vēlēšanās. Izvairieties no vēlēšanās kritizēt un izteikt pārmetumus. Neiesaistieties baumās un biežāk noklusējiet sakāmo.
Mežāzis. Laba diena, lai slēpotu, slidotu vai ļautos citiem ziemas priekiem. Auto šodien labāk atstājiet mājās. Uzzināsiet svarīgu jaunumu. Iespējams romantisks vakars.
Ūdensvīrs. Esiet savaldīgs, citādi izraisīsies strīds ar mīļoto. Laba diena, lai pievērstos bērnu audzināšanai, rādiet piemēru. Apmeklējiet teātri, koncertu vai ciemojieties pie draugiem.
Zivis. Šodien varat darīt visu, ko sirds kāro, vienīgi riskēt nevajag. Varbūt redzēsiet kādu notikumu, kas atstās iespaidu uz jūsu dzīvi. Varbūt saņemsiet svarīgu ziņu vai vēstuli.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...