Horoskopi šodien

Zivīm jādomā par studijām.

Zivīm jādomā par studijām
Auns. Nauda šodien plūdīs abos virzienos. Daudz pelnīsiet, bet daudz arī tērēsiet. Var rasties neparedzēti izdevumi izpriecām. Aizņemtu naudu būs grūti atdot.
Vērsis. Būsiet neciešami greizsirdīgs. Tas traucēs objektīvi novērtēt attiecības ar mīļoto. Ja spēsiet greizsirdību savaldīt, saspīlējums pazudīs. Sargieties no traumām. Saudzējiet veselību.
Dvīņi. Vecākiem būs grūti atrast kopēju valodu ar bērniem. Būsiet kategorisks un centīsieties panākt bezierunu paklausību. Padomājiet par ieradumiem. Savus biznesa plānus pagaidām nevienam nestāstiet.
Vēzis. Izrādiet vairāk mīlestības bērniem. Ļoti iespējams, ka esat pārāk prasīgs. Tiksiet ielūgts ciemos. Darba lietas ietekmēs kāda jauna kolēģa ierašanās.
Lauva. Jūs mocīs greizsirdība. Pirms pārmetumiem pārbaudiet faktus, varbūt greizsirdībai nav pamata.
Jaunava. Saspringta diena. Izvēlieties tikties ar jums radniecīgu uzskatu cilvēkiem. Ja tādas iespējas nav, domas labāk paturiet pie sevis. Uzdarbosies kāds nelabvēlis, bet viņš paliks ar garu degunu.
Svari. Šodien ieplānojiet pēc iespējas mazāku slodzi. Vairāk laika veltiet sev - izgulieties, aizejiet uz frizētavu. Sargiet veselību! Iespējams, būs jāvelta rūpes saslimušam tuviniekam.
Skorpions. Šo dienu vēlams pavadīt pēc iespējas mierīgāk. Esiet uzmanīgs pie stūres, pasākumu apmeklēšanu atstājiet uz citu laiku. Arī naudas darījumiem ne sevišķi laba diena.
Strēlnieks. Neļaujiet nelabvēlim izmantot jūsu šībrīža neveiksmes un uzsākt aizmugurisku cīņu pret jums. Jūsu darbība būs atkarīga no citu ieguldījuma. Pirkumus atlieciet.
Mežāzis. Mākslai labvēlīga diena. Jutīsiet lielu iedvesmu kaut ko uzgleznot, dziedāt, dejot vai klausīties mūziku. Aktīva mīlas diena. Būsiet pārāk prasīgs pret iemīļoto.
Ūdensvīrs. Domāsiet par nekustamā īpašuma iegādi. Kāds radinieks jums sagādās uztraukumus. Mēģiniet atrast kopēju valodu ar atšķirīgu uzskatu paudējiem.
Zivis. Ja būs iespēja, varat sākt domāt par studijām. Neielaidieties strīdos ar radiem vai kaimiņiem. Visus jautājumus, kas saistīti ar mantojumu, labāk risiniet juridiskā ceļā.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...