Horoskopi šodien

Zivīm jāuzklausa padomi. Auns. Nemierīga diena. Raizēsieties par attiecībām ar iemīļoto. Tieksieties pēc brīvības. Arī darbā gribēsies visu darīt pēc sava prāta, tas ietekmēs noskaņojumu kolektīvā.

Zivīm jāuzklausa padomi
Auns. Nemierīga diena. Raizēsieties par attiecībām ar iemīļoto. Tieksieties pēc brīvības. Arī darbā gribēsies visu darīt pēc sava prāta, tas ietekmēs noskaņojumu kolektīvā.
Vērsis. Neuzņemieties pārāk daudz, citādi pārpūlēsieties. Viss būs grūti un nepaveicami. Veselība arī nebūs no labākajām. Uzmanieties naudas lietās, iespējami pārpratumi.
Dvīnis. Gaidiet ciemiņus, varbūt saņemsiet kādu ziņu. Būs nopietni jāstrādā, jums uzticēs pienākumus, kurus jūs no laba prāta veikt nepieteiktos.
Vēzis. Esiet atsaucīgs un pretimnākošs kolēģis, tas atmaksāsies. Naudu tērējiet prātīgi. Daudz laika pavadīsiet ārpus mājas, tāpēc gribēsies atjaunot savu garderobi.
Lauva. Jums patīk ceļot. Ja naudas pietiks, lai jums veicas. Dažas likstas tomēr nodomus mēģinās izjaukt. Atcerieties, ka kaut kur ir kāds, kas jūs mīl.
Jaunava. Garastāvoklis mainīsies atkarībā no apkārtējo attieksmes pret jums. Laba diena kārtot īpašuma mantojuma lietas. Iespējams, ka jūsu domas šai jautājumā nesakritīs ar radinieku domām.
Svari. Laba diena draugu apciemojumam. Iemīļotā persona šķitīs pati pilnība, tomēr iemanīsies krietni paplucināt jūsu maka saturu. Ja mīlestība ir savtīga, to nav jēgas turpināt.
Skorpions. Neuzņemieties pārāk daudz, vairākus darbus uzreiz izdarīt nebūs pa spēkam. Paļaujieties tikai uz amata pratējiem.
Strēlnieks. Darbs jums nav prātā, izpriecas seko cita citai. Ja jums atvaļinājums vēl aiz kalniem, esiet apdomīgāki, jo vieglprātīgais noskaņojums atspēlēsies. Domājiet, kādu piemēru rādāt bērniem.
Mežāzis. Ja pērkat nekustamo īpašumu, esiet piesardzīgs, rūpīgi noformējiet dokumentus. Skaidri zināsiet, ko vēlaties sasniegt. Brīvajā laikā izpriecas, arī kāds flirts.
Ūdensvīrs. Visu dariet mierīgi, steiga var radīt pat dzīvības briesmas. Ar mājiniekiem var izcelties ķīviņš, ko būs grūti nogludināt. Visu panāksiet ar mieru un mīlestību.
Zivis. Uzklausiet padomus, kaut arī jums liksies, ka nauda ir daudz svarīgāka nekā garīgās vērtības. Sadarbība ar ārzemju partneri būs īslaicīga.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti