Horoskopi šodien

Zivīm jābūt iejūtīgākām.

Zivīm jābūt iejūtīgākām
Auns. Neapmeklējiet pasākumus, lai izvairītos no infekcijas slimībām. Kāda problēma būs jāatrisina pašam bez citu palīdzības.
Vērsis. Pārmaiņas satricinās jūsu laulības dzīvi. Varbūt pieķersiet laulāto draugu neuzticībā. Necentieties atbildēt ar to pašu. Esiet patiess, saprotošs, domstarpības risiniet mierīgu pārrunu ceļā.
Dvīņi. Jutīsieties nomākts un apjucis. Lai izprastu sevi, savas vēlmes, uzlabotu attiecības ar cilvēkiem, izvēlieties atbilstošus kursus.
Vēzis. Strādājiet kolektīvā, izmantojiet citu atbalstu, padomus, lai sasniegtu nospraustos mērķus. Arī personīgajā dzīvē vajadzīgs drošs patvērums, meklējiet savu otro pusīti.
Lauva. Lai varētu dzīvot saskaņā ar sevi, mierīgi darboties un atpūsties, nokārtojiet visas neatliekamās lietas, ieskaitot kredītsaistības un citus ikmēneša maksājumus.
Jaunava. Jums pašam liksies, ka jūsu attieksmē pret darbu nekas nav mainījies, tāpēc iespējams konflikts ar priekšniecību, kurai būs citāds viedoklis. Labāk necentieties pierādīt savu taisnību.
Svari. Varat pieņemt jauna darba piedāvājumu, paplašināt biznesu. Neprecētos var apciemot mīlestība.
Skorpions. Ja sanāk doties komandējumā, pilnvarojiet laulāto draugu, lai pievērš pastiprinātu uzmanību bērniem un viņu brīvā laika pavadīšanas veidiem. Ģimenē varat pārrunāt nākotnes ieceres.
Strēlnieks. No jums tiks prasīta izturība, apdomība, jo nāksies izbaudīt krasus dzīves pavērsienus. Tikai nenolaidiet rokas grūtību priekšā! Apsveriet iespēju atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem.
Mežāzis. Veiksme jūs pavadīs ik uz soļa, tāpēc spēsiet paveikt ļoti daudz, un tas radīs pacilātu garastāvokli. Izcelsieties ar oratora dotībām.
Ūdensvīrs. Darbā ar kolēģiem nespēsiet īsti saprasties, jūs kaitinās viņu trūkumi un netikumi. Mājās savukārt būsiet iecietīgs, saprotošs.
Zivis. Lai sasniegtu savus nospraustos mērķus, būsiet ar mieru darīt visu, kas nepieciešams, pat papildus mācīties. Labi veiksies dažādi rakstu darbi, varat rakstīt vēstules. Esiet iejūtīgāks!
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Rīko Cepuru balli

  Veclaicenes pamatskolas skolēni un skolotāji šonedēļ rīkoja Cepuru balli “Kā tik visa tai cepurē nav”.Veclaicenes pamatskolas skolēni un skolotāji...

 • Noslēdzies rajona padomes rīkotais konkurss

  Ir apstiprināti Alūksnes rajona padomes pašvaldību kultūras projektu konkursa rezultāti, sadalot rajona padomes līdzfinansējumu 2000 latu apmērā.Ir...

 • Atzīmē desmit gadu jubileju

  Šodien Kolberģa tautas namā notiks vidējās paaudzes deju kopas “Kolberģis” desmit gadu jubilejas koncerts.Šodien Kolberģa tautas namā notiks vidējās...

 • Runās par veselību

  Alūksnes pilsētas pensionāru padomes sēde notiks 2.martā pulksten 11.00 Alūksnes Sociālās palīdzības centrā.Alūksnes pilsētas pensionāru padomes sēde...

 • Vieglatlēti kopvērtējumā izcīna 3.vietu

  Latvijas jaunieši, starp kuriem bija arī Alūksnes vieglatlēti, Baltijas valstu komandu sacensībās vieglatlētikā jauniešiem un pieaugušajiem...

 • Interese par Eiropas Savienību palielinās

  Eiropas Savienības informācijas centra darbinieks Rinalds Konovaļenko otrdien apmeklēja Alūksnes pilsētas bibliotēku, kur atrodas ES informācijas...