Horoskopi šodien

Zivis izteiks sevi radoši.

Zivis izteiks sevi radoši
Auns. Īpaši plaši nereklamējiet nākotnes plānus. Nevajadzētu iesaistīties intrigu vīšanā vai mēroties spēkiem ar citādāk domājošiem, labāk dodieties pie draugiem.
Vērsis. Kaut kādā veidā būsiet saistīts ar finansēm, jo iespējami lieli pirkumi, ieguldījumi, kredītsaistību noformēšana, kā arī revīzijas. Arī partnerattiecībās liela loma būs naudai.
Dvīņi. Kāda ideja tā arī var palikt tās sākotnējā veidolā, jo svarīgs būs finansiālais nodrošinājums. Mājās visi būs mierīgi, līdzsvaroti, tomēr jārespektē katra uzskati un vēlmes.
Vēzis. Aktīvi darbosieties ne tikai darbā, bet arī iesaistīsieties dažādos pasākumos. Naudas trūkums var ieviest dažas korekcijas ideju realizēšanas procesā, kā arī attiecībās ar mīļoto.
Lauva. Vēlēsieties tikties ar draugiem, bet jaunas pazīšanās labāk nemeklējiet. Sasauciet ģimenes locekļus, nospraudiet kopēju mērķi, uz ko tiekties. Izklaidējoties svarīga būs kompānija.
Jaunava. Nepievērsiet uzmanību tenkām, kritikai. Pildiet uzticētos pienākumus, bet papildus gan neko neuzņemieties, jo kvalitātei būs noteicošā loma. Neesiet pārgalvīgs!
Svari. Apsveriet izglītošanās iespējas kaut vai kursu
veidā. Neļaujiet sevi steidzināt, īpaši, ja jāpieņem kardināli lēmumi. Piedzīvosiet romantisku tikšanos.
Skorpions. Vislabāk veiksies darbi, kurus darīsiet vienatnē, jo varēsiet vieglāk koncentrēties. Ieteicams paplašināt redzesloku, kaut ar grāmatu palīdzību. Apmeklējiet izstādes.
Strēlnieks. Daudz strādāsiet ar cilvēkiem, veidosiet jaunus kontaktus. Neesiet lētticīgs, jo jūs kāds var izmantot savās interesēs, tāpēc turiet acis, ausis vaļā, bet muti ciet.
Mežāzis. Lielu nozīmi piešķirsiet partnerattiecībām, tāpēc laikus ieplānojiet kopīgas izklaides iespējas. Vēlēsieties, lai mīļotais jums pielāgojas. Apmeklējiet kādus kursus.
Ūdensvīrs. Darbs veiksies, ja jums tas šķitīs interesants vai labas peļņas avots. Varat doties izklaidēties. Mīlas frontē neprecētajiem lielākas uzvaras.
Zivis. Finansiālos darījumus atlieciet uz kādu laiku, izsakiet sevi radošos pasākumos. Nerīkojiet plašas viesības, tikai tuvāko draugu un radu lokam. Neprecētos vajās Amoriņš.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Premjera kandidāts ir, bet kārtības nav

  Pateicoties mūsu prezidentei Vairai Vīķei - Freibergai, šobrīd ir zināms potenciālā premjera Induļa Emša vārds. Jāpateicas Satversmei, kas prezidenta...

 • Iepazīsti Alūksnes rajonu!

  Šodien publicējam konkursa “Iepazīsti Alūksnes rajonu!” 6.kārtas jautājumus, ko sagatavojis Jaunannas pagasta tūrisma informācijas punkts. “Konkursa...

 • Biatlona distancē uzvar alūksnietis

  Divas dienas Alūksnē “Mežinieku” sporta bāzē meža darbinieki sacentās meža biatlonā. No 86 dalībniekiem distanci pabeidza 81.Divas dienas Alūksnē...

 • Atbalsta ieceri rīkot operas mākslas pasākumus

  Alūksnes tautas nams nosūtījis vēstuli, lai atbalstītu projekta “Opera novados” izstrādātāju ieceri. To gatavo Latvijas Nacionālās operas soliste...

 • Noskaidros erudītāko skolu

  Strautiņu pamatskola rīt uzņems 22 komandas, kas sacentīsies par “Erudītākās skolas” nosaukumu. Pagājušajā gadā tās audzēkņu komanda bija uzvarētāja,...

 • Gaida jaunus pasūtījumus

  Pirms neilga laika Alūksnē darbu uzsāka IK “Poligrāfijas salons”, kas nākotnē pasūtītājus cer nodrošināt ar dažādu veidu iespieddarbiem.Pirms neilga...