Horoskopi šodien

Zivis nevar uzsākt strīdus, nav vēlams krasi mainīt dzīvi.

Zivis nevar uzsākt strīdus, nav vēlams krasi mainīt dzīvi
Auns. Sāciet darba cēlienu ar svarīgākajām lietām, jo uz vakaru veiksme var pagriezt muguru. Naudu tērējiet praktiskiem pirkumiem, bet neizniekojiet to izpriecām.
Vērsis. Mēģinot citiem pierādīt savu taisnību, varat sev sagādāt problēmas. Būsiet viegli ievainojams, asi reaģēsiet uz aizrādījumiem, pamācībām. Iespējams, mainīsiet darbu.
Dvīņi. Izcelsieties ar labām pārliecināšanas spējām, kas noderēs, kontaktējoties ar cilvēkiem. Labāka sapratne veidosies ar līdzīgi domājošiem. Uzmanieties no zagļiem.
Vēzis. Sarunās neaizskariet tās jomas, kuras jums ir svešas. Neesiet tik iesīkstējis uzskatos, vieglāk būs tiem, kuriem augstākas pielāgošanās spējas.
Lauva. Katrs saņems pēc nopelniem, labie darbi vainagosies ar panākumiem. Padomājiet par savu reputāciju, pirms sākat vīt mīlas intrigas darbavietā. Esiet taisnīgs.
Jaunava. Mēģināsiet aizstāvēt savus principus. Darbojieties profesionālo zināšanu ietvaros vai izmantojiet konsultantu pakalpojumus. Var notikt izmaiņas darbā.
Svari. Var būt grūtības ar parāda atdošanu. Naudas lietās esiet ļoti uzmanīgs. Atcerieties, ka jūsu ģimene nav armija. Var nākt gaismā kāds noslēpums.
Skorpions. Nauda būs noteicošais kritērijs, lai izšķirtos par papildu darbiem. Algas pielikums nāks tiem, kuri jau būs pierādījuši savu profesionalitāti. Var izveidoties labs kontakts ar ārzemnieku.
Strēlnieks. Esiet kritiskāks pret sevi. Krasas izmaiņas nebūtu vēlamas ne darbā, ne mājās. Partnerattiecībās stipriniet garīgo saskaņu, neizvirziet priekšplānā seksu.
Mežāzis. Stingrāk kontrolējiet savā pārziņā esošos darbus, jo apkārtējo nolaidības dēļ radušies zaudējumi skars tieši jūs. Personīgajā dzīvē būsiet izšķērdīgs.
Ūdensvīrs. Dokumentus noformējiet juridiski pareizi. Nelauzieties pēc varas, prātīgāk būs nogaidīt. Savaldzināsiet pretējā dzimuma pārstāvi.
Zivis. Neuzsāciet strīdus. Nebūtu vēlams krasi mainīt savu dzīvi, pārkārtojumus ieviesiet pakāpeniski, nesteidzoties.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Atbalsta ieceri rīkot operas mākslas pasākumus

  Alūksnes tautas nams nosūtījis vēstuli, lai atbalstītu projekta “Opera novados” izstrādātāju ieceri. To gatavo Latvijas Nacionālās operas soliste...

 • Noskaidros erudītāko skolu

  Strautiņu pamatskola rīt uzņems 22 komandas, kas sacentīsies par “Erudītākās skolas” nosaukumu. Pagājušajā gadā tās audzēkņu komanda bija uzvarētāja,...

 • Gaida jaunus pasūtījumus

  Pirms neilga laika Alūksnē darbu uzsāka IK “Poligrāfijas salons”, kas nākotnē pasūtītājus cer nodrošināt ar dažādu veidu iespieddarbiem.Pirms neilga...

 • Novadu veidošanā prasa patstāvību un finansējumu

  Latvijas pagastu vadītāju sapulcē Jaunpiebalgā Alūksnes rajonu pārstāvēja 12 pašvaldību vadītāji, tātad vairāk nekā līdz šim līdzīgos...

 • Būs nozīmīgi sporta pasākumi

  Alūksnes “Mežinieku” sporta bāzē pēc Nacionālo bruņoto spēku gadskārtējā čempionāta notiks akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” Austrumvidzemes...

 • Pamatskola saņem dāvanu no bankas

  Bejas pamatskola pagājušajā nedēļā saņēma vairākas vērtīgas dāvanas - mikroautobusu “Hyundai Starex”, 20 hektāru lielu zemes gabalu un apmaksātu...