Horoskopi šodien

Ūdensvīri papildinās zināšanas.

Ūdensvīri papildinās zināšanas
Auns. Veiksmīgi tiksiet galā ar darbu organizatorisko pusi, mācēsiet labi saprasties ar cilvēkiem. Fortūna pavadīs politiķus, administratorus. Varat iekrist mīlas lamatās un pārkāpt laulību.
Vērsis. Meklējiet sadarbības partnerus ārpus Latvijas robežām vai starp tepat esošām ārzemju firmām. Saistīs garīgā joma. Izmantojiet iespēju izlīgt ar draugiem, izkopiet savstarpējās attiecības.
Dvīņi. Būsiet sabiedrisks. Panākumu atslēga slēpsies savstarpējo attiecību kultūrā, spējā uzklausīt. Būs laba stila izjūta, pat bērni var vērsties pēc padoma.
Vēzis. Rīkosieties ar vērienu, būsiet aktīvs, pašpārliecināts. Esiet uzmanīgs pieņemot svarīgus lēmumus. Varat veikt profesionālās izpētes darbu.
Lauva. Apsveriet tālākas izglītības iespējas, apdomājiet, kura nozare jūs vairāk interesē. Tiksieties ar radiniekiem, varbūt pat dosieties uz viesībām.
Jaunava. Varat slēgt līgumu, īpaši ilgtermiņa. Vēlēsieties mācīties pats, bet varēsiet arī pamācīt citus, dot padomus.
Svari. Varat plānot dzīvi kādus trīs mēnešus uz priekšu. Esiet piesardzīgs un rūpējieties par veselību. Tiksiet apvainots, bet neņemiet to tuvu
pie sirds.
Skorpions. Vislabāk veiksies, kārtojot finansiālos darījumus, izmantojiet to, iegriezieties bankā vai veiciet apdrošināšanu. Tālredzība nenāks par ļaunu.
Strēlnieks. Kustiniet naudas lietas, meklējiet sadarbības partnerus, veltiet lielu uzmanību konkurentu darbības analīzei. Būs interese par mākslu.
Mežāzis. Pats īsti nesapratīsiet, kāpēc apkārtējie jums pievērš tik lielu uzmanību. Daži pakāpsies pa karjeras kāpnēm pāris pakāpienus uz augšu.
Ūdensvīrs. Būs nepieciešams papildināt zināšanu bagāžu, jo dzīve pārāk strauji iet uz priekšu. Norobežosieties no pārējiem, nevēlēsieties būt atklāts.
Zivis. Darbā nevēlēsieties palikt kolēģu ēnā. Tāpēc aktīvi darbosieties, papildināsiet zināšanas. Materiālajā ziņā var rasties problēmas.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Samazinās individuālā darba veicēju skaits

    Alūksnes rajonā pašlaik ir 304 individuālā darba veicēji, no kuriem gandrīz puse savu darbību veic Alūksnē.Alūksnes rajonā pašlaik ir 304 individuālā...

  • Apstiprina pagasta padomes budžetu

    Jaunalūksnes pagasta padomes budžets 2004.gadā būs 287 023 lati, kas ir nedaudz vairāk nekā pērn.Jaunalūksnes pagasta padomes budžets 2004.gadā būs...

  • Palīdz maznodrošinātām ģimenēm

    Šajā gadā pirmā ģimene saņēmusi vienreizēju finansiālu palīdzību no Zviedrijas sabiedriskās organizācijas “Bridge Builder Latvia - Sundsvall”.Šajā...