Horoskopi šodien

Ūdensvīri alks pēc mīlestības.

Ūdensvīri alks pēc mīlestības
Auns. Būs iespēja izcelties. Jaunas idejas neturiet pie sevis, izlīdziet kolēģiem ar padomu. Varat papildināt pienākumu klāstu.
Vērsis. Būs jūtams radošais pacēlums mākslas pasaules pārstāvju vidū, spējīgākie nodrošinās strauju kāpumu pa profesionālajām kāpnēm. Pārējiem būs vēlēšanās baudīt mākslu.
Dvīņi. Darbs jums būs pirmajā vietā. Veiksme pavadīs zinātniekus, pedagogus. Mājās risiniet sarunas ar bērniem.
Vēzis. Palīdzot citiem, varat piedzīvot pārsteigumu, jo secināsiet, ka negaidīti esat piepildījis arī savu ieceri. Izmantojiet jebkuru iespēju, ko piespēlēs liktenis.
Lauva. Enerģijas būs vairāk kā vajadzīgs, tāpēc darbojieties ar prātu. Mājās sēdētāji redzesloku var paplašināt ar grāmatu palīdzību.
Jaunava. Saskarsieties ar problēmām bērnu audzināšanā, tāpēc varat sākt domāt par viņu izglītības iespējām, pie reizes arī pašam jāizkustina smadzenes.
Svari. Jūs vilinās risks. Veiksme šodien ir jums labvēlīga, varat saņemt pat lielo laimestu. Dāvanu var sarūpēt arī mīļotais.
Skorpions. Varat gatavoties izbraukumam kopā ar darbabiedriem. Labvēlīgs laiks mācību uzsākšanai, turpināšanai.
Strēlnieks. Varat tikt nosūtīts pieredzes apmaiņā, iespējami ārzemju braucieni. Neskatoties uz to, ka būs interesantas iepazīšanās, ilgosieties pēc mīļotā.
Mežāzis. Visai veiksmīgi izkļūsiet no sarežģītām situācijām, tiksiet galā ar dažādiem pārpratumiem. Padomājiet, kā ar mīļoto pavadīsiet nedēļas nogali.
Ūdensvīrs. Alkas pēc mīlestības, maiguma būs tiem, kuriem vēl nav otras pusītes, tāpēc kāds var uzsākt mīlas romānu. Maldīga būs mīlestība no pirmā acu uzmetiena.
Zivis. Pievērsīsiet uzmanību tam, ka ilgstošs darbs pie datora kaitīgi ietekmē veselību. Noteikti derētu padomāt par uzlabojumiem darbavietā.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Ugunsgrēkā sadegusi sieviete

  Liepnas pagastā 28.janvārī bija šajā gadā pirmais ugunsgrēks ar traģiskām sekām - gājusi bojā 74 gadus veca sieviete.Liepnas pagastā 28.janvārī bija...

 • Vairumam skolēnu slēpot patīk

  Laikraksta redakcijā šonedēļ saņēmām kādas uztrauktas bērna māmiņas zvanu, kas bija sašutusi par to, ka visiem bērniem Alūksnes skolās liek...

 • Zvērēs uzticību valstij Valentīna dienā

  Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonā karavīra zvērestu no jauniesauktajiem pieņems Svētā Valentīna dienā - 14.februārī.Alūksnes Mobilo strēlnieku...

 • Gūst enerģiju no masāžas

  Alūksnes klubiņa “Optimisti” dalībnieces savās tikšanās reizēs ne tikai nodarbojas ar ārstniecisko vingrošanu, bet arī viena otrai veic...

 • Uzņēmumus dibina vairāk

  Pagājušajā gadā Alūksnes rajonā darbību uzsākuši 36 jauni uzņēmumi, bet likvidēti - 27.Pagājušajā gadā Alūksnes rajonā darbību uzsākuši 36 jauni...

 • Pilsētā būs četri vēlēšanu iecirkņi

  Alūksnes pilsētas dome nolēma noteikt 12.jūnijā paredzētajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām četras vietas, kur atradīsies vēlēšanu iecirkņi.Alūksnes...