Horoskopi šodien

Mežāzim pienācis laiks atpūsties.

Mežāzim pienācis laiks atpūsties
Auns. Neveiksies darījumi ar īpašumiem, bet attiecībās ar dzīves partneri iezagsies vēsums. Apbruņojieties ar pacietību, jo melnā liktens svītra nevar vilkties mūžīgi.
Vērsis. Jūs vēlēsieties atpūsties no mutuļojošās sabiedrības, izbaudīt vientulīgā klusuma glāstus, apkopot domas. Tas tomēr nav tik vilinoši, kā pavadīt laiku divvientulībā.
Dvīņi. Nepārstrādājieties, dariet tikai to, kas ietilpst jūsu tiešajos pienākumos, neuzkavējieties darbā ilgāk nekā nepieciešams. Varat doties apciemot radus vai rīkot viesības.
Vēzis. Negaidot saņemsiet lielāku naudas summu, varbūt kāds atdos parādu. Dosieties nopirkt sen noskatītu lietu. Pievērsiet pastiprinātu uzmanību, darbojoties ar elektrību, kā arī braucot ar auto.
Lauva. Pavadiet vairāk laika kopā ar ģimeni, stipriniet partnerattiecības. Konflikts var radīt plaisu, kura ar laiku tikai palielināsies. Dodieties nelielā pārgājienā, lai saglabātu fizisko formu.
Jaunava. Esiet noslēpumaināks, jo, atklājot kārtis, vēl nevienam nav izdevies uzvarēt. Vēlēsieties eksperimentēt, pastrādāt kādu trakulību, pat tuvi cilvēki nespēs
jūs ielikt rāmī.
Svari. Nejaušību, pārsteigumu pilnās dienas iespaidā sāksiet ticēt liktenīgām veiksmēm. Pievērsīsieties pašizglītošanās nodarbībām, lai sekmīgāk tiktu galā ar darbu.
Skorpions. Nepieciešama ne tikai atpūta, bet arī jūtu salikšana pa plauktiņiem. Enerģijas pilns metīsieties iekarot savu mīlas objektu, palīdzēs intuīcija.
Strēlnieks. Jūs nepametīs radošā iedvesma, tāpēc strādāsiet, it īpaši, ja esat saistīts ar mākslas pasauli. Varbūtība, ka visas jūsu vēlmes piepildīsies, iespējama tikai atrodot materiālo segumu.
Mežāzis. Vajadzētu atpūsties no darba problēmām un ģimenes, ņemiet makšķeri un dodieties pie dabas krūts, varbūt loms nebūs nekāds dižais, bet jutīsieties kā no jauna piedzimis.
Ūdensvīrs. Kaut gan pats būsiet sapinies attiecību džungļos, pieņemsiet lūgumu palīdzēt atrisināt draugu laulības dzīves problēmas. Var gadīties, ka būs jāpilda sen aizmirsts solījums.
Zivis. Izmantojiet laiku lietderīgi, parūpējoties par sevi un izskatu. Jaunās Zivtiņas uzskatīs, ka beidzot ir nobriedušas tuvākām attiecībām. Pirmās neveiksmes tās nemaz neapbēdinās.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Kas ir Latvijas galvenās eksporta preces?

  Kas ir Latvijas galvenās eksporta preces? 2003.gadā preču eksportā aizvien dominēja koksne un tās izstrādājumi, kas veidoja trešdaļu no eksporta...

 • Ir aizdomas par trakumsērgu

  Veclaicenes pagastā pirmdien nobeigusies govs. Tajā pašā dienā Alsviķu pagasta māju pagalmā nošauts jenotsuns. Ir aizdomas par abu dzīvnieku...

 • Gripas epidēmija nav sākusies

  Alūksnē vēl gripas nav, taču pamazām valstī tā aktivizējas kā katru gadu.Alūksnē vēl gripas nav, taču pamazām valstī tā aktivizējas kā katru gadu....

 • Apes pilsētā šogad ir divi simtgadnieki

  Apes pilsētā ar lauku teritoriju šogad svinēs divas simtgadu jubilejas - Apes bibliotēkai un Dzenīšu dižvītolam.Apes pilsētā ar lauku teritoriju...

 • Saņems informatīvo biļetenu

  Šonedēļ iznāks pirmais 2004.gada Jaunalūksnes pagasta ikmēneša informatīvā biļetena “Mūsu Jaunalūksne” numurs.Šonedēļ iznāks pirmais 2004.gada...

 • Brīvprātīgais bērniem mācīs angļu valodu

  Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra brīvprātīgais Matiass de Paeps no šīs nedēļas Pededzes pagasta bērniem vadīs angļu valodas...