Horoskopi šodien

Mežāzis var doties iepirkties.

Mežāzis var doties iepirkties
Auns. Būsiet neatlaidīgs karstas putras strēbējs, pie tam gribēsiet, lai viss notiek pēc jūsu prāta. No konfliktsituācijām mēģiniet iziet mierīgā pārrunu ceļā, ņemot vērā abu pušu ieinteresētību. Vakarā varat sagaidīt pārsteigumu.
Vērsis. Atlieciet uz vēlāku laiku gājienu uz tieslietu iestādēm, dažādas publikācijas un uzstāšanās, naudas ieguldījumus, jo varat liktenīgi kļūdīties. Sargiet sevi, jo varat saaukstēties.
Dvīņi. Daudz laika veltīsiet sevis izglītošanai, jaunu zināšanu uzņemšanai: lasīsiet, apmeklēsiet lekcijas. Saņemsiet jaunu ziņu, kura jūs iepriecinās, bet pēc tam izrādīsies, ka tā ir kļūdaina. Pārkārtosiet viesistabu.
Vēzis. Būsiet sabiedrisks, labi jutīsieties jebkurā kompānijā, iegūsiet daudz paziņu, satiksiet domubiedrus, kuri lieti noderēs biznesā. Gūsiet labu peļņu. Personīgajā dzīvē jūs sagaida pārsteigums.
Lauva. Veiksiet vērienīgus darījumus, kuri izskanēs pietiekami tālu, lai to sadzirdētu konkurenti un nelabvēļi. Neļaujiet panākumiem sagrozīt galvu. Nejaucieties citu cilvēku dzīvē, netenkojiet, jo tas kā bumerangs nāks atpakaļ.
Jaunava. Izjutīsiet vilšanos, ko jums sagādās draugs vai sadarbības partneris, atliekot darījumu uz nenoteiktu laiku. Gandarījumu sniegs, ka spēsiet izlīdzēt ar padomu, paspīdēsiet ar profesionālām zināšanām.
Svari. Neizniekojiet savu laiku iedziļinoties lietas sīkumos vai apsolot palīdzību ikvienam, kurš to lūdz. Tiecieties ar domubiedriem, jo sarunās dzimst idejas. Nomainiet veco tehniku pret jaunāku un modernāku.
Skorpions. Organizējiet lietišķas tikšanās, būs labi rezultāti. Esiet enerģisks, pat uzstājīgs, ja to prasa ieņemamais amats. Iespējams, iepazīsieties romantikas vadīti, bet neapmierinātība dzīs tālāk.
Strēlnieks. Ja iespējams, dodoties tālākos braucienos, ņemiet līdz savu laulāto draugu, jo nav izslēgts, ka jūsu prombūtni var izmantot, lai satiktos ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi.
Mežāzis. Neesiet pārāk atklāts un nestāstiet visiem par saviem nākotnes plāniem, jo sevišķi, ja tie skar lietas finansiālo pusi, kāds var aizlikt kāju priekšā. Papildiniet savu un tuvinieku ziemas garderobi.
Ūdensvīrs. Raugieties, lai jūsu darbs nav saistīts ar tehniku, lai negūtu traumas. Izvairieties no došanās komandējumā, ceļošanas. Izmetiet visu, kas jums nav vajadzīgs vai ir novecojis.
Zivis. Apbruņojieties ar pacietību, ja mīļotais cilvēks vēl nav nobriedis tuvām un nopietnām attiecībām. Iekarosiet kāda sirdi tikai tad, ja rādot savu labo pusi, neaizmirsīsiet iepazīstināt ar trūkumiem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Mainīti naturalizācijas testa jautājumi

  No 5.janvāra tāpat kā līdz šim naturalizācijas pārbaužu testu veidošanai izmantos 100 jautājumus, bet desmit no tiem par Latvijas vēsturi un...

 • Lauku ceļi ir slideni

  Autobraucējiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Iestājoties aukstam laikam, ir pasliktinājusies situācija uz lauku ceļiem.Autobraucējiem ir jābūt īpaši...

 • Paplašina datoru biznesu vairākos rajonos

  SIA “GBVJ”, kas nodarbojas ar datoru tirdzniecību un servisu, pagājušais gads bijis veiksmīgs.SIA "GBVJ", kas nodarbojas ar datoru tirdzniecību un...

 • Feldšerpunkts iegūst sertifikāciju

  Jau ceturto mēnesi Virešu feldšerpunkts darbojas kā sertificēta medicīnas iestāde. Sertifikāts iegūts uz pieciem gadiem.Jau ceturto mēnesi Virešu...

 • Izdos divu rajonu tūrisma bukletu

  Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste tūrisma darbā Kristīne Vimba vienojusies ar tūrisma darba organizatoru Daili Kadili Gulbenes rajonā, ka...

 • Par auto apzagšanu Valmierā aiztur alūksnieti

  Naktī uz 4.janvāri aizdomās par piecu automašīnu atlaušanu un apzagšanu Valmierā, Vītolu ielā, aizturēts kāds alūksnietis.Naktī uz 4.janvāri aizdomās...