Horoskopi šodien

Mežāžiem jāmaina sevi un apkārtējo attieksme.

Mežāžiem jāmaina sevi un apkārtējo attieksme
Auns. Neguliet uz lauriem, bet gan sāciet aktīvi darboties. Neveiksies darbi vienatnē, bet kolektīvā strādājot esiet koleģiāls, neaizraujieties ar kritizēšanu.
Vērsis. Intuitīvi jutīsiet, ka jauniegūto informāciju nedrīkst pielietot, neņemot vērā atbilstošo izglītību. Esiet uzmanīgs, veicot darījumus ar nekustamo īpašumu.
Dvīņi. Uztveriet nopietni sev uzticētos pienākumus, neesiet vieglprātīgs, tas var ietekmēt jūsu reputāciju. Visas iespējas gūt traumas.
Vēzis. Paveikto darbu apjoms atkarīgs no tā, cik labi būsiet saplānojis dienu. Dariet tikai nepieciešamos un steidzīgos darbus.
Lauva. Disciplīna un precizitāte pasargās jūs no kļūdām, līdz ar to no neveiksmēm. Nebūsiet vienaldzīgs pret pretējā dzimuma pārstāvjiem.
Jaunava. Jums tiks uzkrauti papildu pienākumi. Apvienojot neatlaidību ar darba organizāciju, spēsiet tikt galā.
Svari. Būsiet svārstīgs un nenoteikts, patstāvīgi nespēsiet pieņemt lēmumus, jo baidīsieties kļūdīties. Uzmanīgi ieklausieties kolēģu vai draugu vārdos, gan radīsiet atbildes.
Skorpions. Jābūt gatavam patstāvīgi rīkoties, pie tam nepieciešama būs diplomātija, lai arī pats būsiet emocionāls un nesavaldīgs.
Strēlnieks. Veltīsiet visas pūles veselības noturēšanai. Pievērsīsieties garīgās pasaules izkopšanai, centīsieties atbrīvoties no negatīvām emocijām.
Mežāzis. Ja nevēlēsieties mainīt sevi, samazinot egoisma izpausmes, priekšniecība un kolēģi mainīs attieksmi pret jums. Neatklājiet katram iekšējos pārdzīvojumus.
Ūdensvīrs. Nejaušs atgadījums darbā izsitīs jūs no sliedēm, tas citiem ļaus apšaubīt jūsu prāta spējas.
Zivis. Būsiet kā izslāpis pēc mīlestības un garīgās sapratnes, tieši tas var pamudināt jūs izmainīt dzīves ceļa virzienu. Viss paša rokās.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Turpinās iesāktos darbus

  Esam pārkāpuši vēl viena gada slieksnim. Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe, atskatoties uz pagājušajā gadā padarītajiem darbiem,...

 • Gada koks 2004 - Eiropas segliņš

  Latvijas Dendrologu biedrība, turpinot pirms vairākiem gadiem uzsākto tradīciju, ir izvēlējusi 2004.gada koku - tas ir Eiropas segliņš (Euonymus...

 • Var atbrīvoties no “ziedkāpostiem” uz rokām

  Ja uz rokām parādās nelīdzenumi, kas izskatās pēc maziem “ziedkāpostiem”, nākas secināt, ka tās ir kārpas.Ja uz rokām parādās nelīdzenumi, kas...

 • Veic izmaiņas pilsētas domes budžetā

  Alūksnes pilsētas domes decembra sēdē deputāti veica izmaiņas domes 2003.gada pamatbudžetā un speciālajā budžetā.Alūksnes pilsētas domes decembra...

 • Bērniem dāvina cimdus un zeķes

  Alūksnes rajona padomes Ziemassvētku akcijā bērniem ar īpašām vajadzībām 21 rokdarbniece nodeva 76 adījumus. Tos nogādāja bērnunamā - patversmē...

 • Par uguņošanu būs jāmaksā nodeva

  Alūksnes pilsētas domes decembra sēdē deputāti izskatīja jautājumu par pašvaldības nodevu, ja publiskās vietās Alūksnes pilsētā rīko izklaidējoša...