Horoskopi šodien

Mežāzis var saņemt labu ziņu.

Mežāzis var saņemt labu ziņu
AUNS. Pienācis īstais brīdis atvilkt elpu. Ieteicama mierīga atpūta ģimenes lokā. Iespējams, ar mīļoto cilvēku apspriedīsiet nākotnes plānus saistībā ar mājokļa labiekārtošanu.
VĒRSIS. Sakāpinātās emocijas, kas radušās darba problēmu iespaidā, būs cēlonis konfliktiem ar ģimenes locekļiem. Mēģiniet atslēgties no profesionālajām problēmām.
DVĪŅI. Jūs sagaida raibi notikumi, satikšanās. Ja rodas kāds pēkšņs izklaides piedāvājums, piekrītiet. Neliela alkohola deva uzlabos jau tā pacilāto noskaņojumu.
VĒZIS. Vēlams nesēdēt kā piekaltam pie dīvāna, bet gan nodoties aktīvam atpūtas veidam. Svarīgi, lai izvēlētais relaksācijas veids jums sagādātu patiesu baudu.
LAUVA. Šodien var būt konflikti ar vecāka gadagājuma cilvēkiem. Viņi uz notikumiem raudzīsies no cita redzespunkta, taču ne vienmēr taisnība ir cilvēkiem ar lielāku dzīves pieredzi.
JAUNAVA. Neuzmetaties par bargu soģi saviem bērniem, ja tie nogāzuši kārtējos podus. Labāk ļaujiet viņiem pašiem apzināties savu vainu un meklēt izlīguma variantus.
SVARI. Beidzot pienācis laiks pievērsties personīgajām interesēm, iegribām. Iespējams, vēlēsieties baudīt mākslu, proti, klausoties labu mūziku.
SKORPIONS. Izpildiet savu solījumu, veltot pietiekami daudz laiku savām atvasītēm. Atlikušo dienas daļu veltīsiet saimnieciskiem mājas darbiem.
STRĒLNIEKS. Atlieciet šīsdienas plānus un bez liekas apdomāšanās sniedziet palīdzību cilvēkam, kam tā ir nepieciešama. Rezultātā tas jums sniegs lielāku gandarījumu, nekā pajukušās šīsdienas izklaides.
MEŽĀZIS. Būsiet īsts mājas gariņš. Rūpēsieties par ģimenes locekļu labsajūtu un komfortu. Dots devējam atdosies ar dubultu uzviju. Varat saņemt iepriecinošu ziņu no tālienes.
ŪDENSVĪRS. Otrajai pusītei jūsu noslēpumainība var radīt nepamatotas aizdomas un greizsirdību. Izrunājieties, ļaujiet vaļu apspiestajām emocijām. Šajā gadījumā ieguvēji būsiet abi.
ZIVIS. Nevarēsiet izšķirties, kā pavadīt brīvo laiku, jo pavērsies dažādas diametrāli pretējas izklaides iespējas. Zvaigznes šajā sakarā iesaka paļauties uz intuīciju.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Veic izmaiņas pilsētas domes budžetā

  Alūksnes pilsētas domes decembra sēdē deputāti veica izmaiņas domes 2003.gada pamatbudžetā un speciālajā budžetā.Alūksnes pilsētas domes decembra...

 • Bērniem dāvina cimdus un zeķes

  Alūksnes rajona padomes Ziemassvētku akcijā bērniem ar īpašām vajadzībām 21 rokdarbniece nodeva 76 adījumus. Tos nogādāja bērnunamā - patversmē...

 • Par uguņošanu būs jāmaksā nodeva

  Alūksnes pilsētas domes decembra sēdē deputāti izskatīja jautājumu par pašvaldības nodevu, ja publiskās vietās Alūksnes pilsētā rīko izklaidējoša...

 • Pirms svētkiem augstskolā paplašina telpas

  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes studiju centram ir paplašinātas telpas, izveidojot lielāku biblitēku.Rīgas Pedagoģijas...

 • Aicina apvienoties bronhiālās astmas slimniekus

  Latvijas Astmas un alerģijas biedrība izteikusi priekšlikumu tās nodaļu veidot arī Alūksnē. Latvijā biedrība darbojas jau trīspadsmit gadus un tai ir...

 • Vanadzēni svinēs svētkus

  “Daugavas Vanagi Latvijā” Alūksnes nodaļa Alūksnes tautas namā 28.decembrī pulksten 10.00 vanadzēniem rīko svētku pasākumu."Daugavas Vanagi Latvijā"...