Horoskopi šodien

Mežāzis var zaudēt savaldību.

Mežāzis var zaudēt savaldību
AUNS. Būsiet svārstīgs savos lēmumos. Nespēsiet saprast, ko īsti gribat, vēl jo vairāk, kā to panākt. Attiecības ar apkārtējiem būs neprognozējamas un problemātiskas.
VĒRSIS. Jūsu tiešums var aizskart tuviniekus, tāpēc centieties būt diplomātiskāks un iejūtīgāks. Šodien nav ieteicams iesaistīties riskantos sporta vai izklaides pasākumos.
DVĪŅI. Esiet piesardzīgs un nerunājiet lieku. Centieties kļūt apdomīgāks un domāt par iespējamām rīcības sekām. Vēlams pievērsties fiziskām aktivitātēm.
VĒZIS. Jūsu ietiepīgums var negatīvi ietekmēt attiecības ar citiem cilvēkiem. Daži Vēži būs pārsteidzīgi un izšķērdīgi. Izvairieties no nopietnu jautājumu risināšanas.
LAUVA. Saistīs kolektīvi pasākumi. Vēlēsieties savās aktivitātēs iesaistīt ģimenes locekļus un draugus. Vakarpusē var saasināties hroniskas kaites, tas traucēs izbaudīt brīvdienu.
JAUNAVA. Būs daudz kas sakrājies uz sirds, līdz ar to vēlēsieties izrunāties ar kādu. Mīļotais centīsies jums visādi palīdzēt, taču šoreiz tas var nesniegt vēlamo gandarījumu.
SVARI. Pulcēsiet ap sevi daudz līdzīgi domājošu cilvēku. Svari, kas saistīti ar radošo pasauli, baudīs apkārtējo atzinību. Attiecībās ar citiem cilvēkiem būsiet iejūtīgs un izpalīdzīgs.
SKORPIONS. Daži Skorpioni var būt nomākti materiālā stāvokļa dēļ, tas pēdējā laikā ir nedaudz pasliktinājies. Labus padomus var dot gados vecāks tuvinieks.
STRĒLNIEKS. Būsiet ļoti emocionāls. Varat pārprast līdzcilvēku teikto un nevietā apvainoties. Draugi vēlēsies jūs izraut ārpus mājas, lai kopīgi dotos pie dabas.
MEŽĀZIS. Daži Mežāži var saiet ragos ar tuvu radinieku. Iespējams, iemesls būs nesaskaņas materiālajos jautājumos. Strīda momentā varat zaudēt savaldību un radīt tālejošas sekas.
ŪDENSVĪRS. Ūdensvīri pilnībā nodosies izpriecām. Iespējams, tiksiet uzaicināts uz smalku saietu, pusdienām. Vakarā vēlēsieties pabūt divatā ar mīļoto cilvēku un pārspriest nākotnes plānus.
ZIVIS. Zivis dienas lielāko daļu veltīs iekavētu mājas darbu veikšanai. Pēc nogurdinošās dienas būsiet tik noguris, ka nevēlēsieties apmeklēt ieplānoto izklaides pasākumu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Pirms svētkiem augstskolā paplašina telpas

  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes studiju centram ir paplašinātas telpas, izveidojot lielāku biblitēku.Rīgas Pedagoģijas...

 • Aicina apvienoties bronhiālās astmas slimniekus

  Latvijas Astmas un alerģijas biedrība izteikusi priekšlikumu tās nodaļu veidot arī Alūksnē. Latvijā biedrība darbojas jau trīspadsmit gadus un tai ir...

 • Vanadzēni svinēs svētkus

  “Daugavas Vanagi Latvijā” Alūksnes nodaļa Alūksnes tautas namā 28.decembrī pulksten 10.00 vanadzēniem rīko svētku pasākumu."Daugavas Vanagi Latvijā"...

 • Velk bluķi un dedzina grēkus

  Mālupes pagastā kultūras darbinieki ceturtdien organizēja nebijušu pasākumu - bluķa vilkšanu pa pagasta iestādēm, lai aizdzītu visus ļaunos...

 • Skatlogus rotā savam un klientu priekam

  Iestājoties krēslai, pilsētas ielās iedegas laternas, arī veikalu skatlogos sāk mirdzēt sveču liesmiņas un daudzkrāsainas lampiņas.Iestājoties...

 • Iepazīst mazpulka radošo darbu

  Ziemeru 29.mazpulka dalībnieku projekti guvuši atzinību ne tikai Alūksnes rajonā, bet ir pazīstami arī valstī. Ar viņu veikumu pamatskolā un pagastā...