Horoskopi šodien

Svari darbosies pēc sava prāta.

Svari darbosies pēc sava prāta
AUNS. Esiet gatavs negaidītiem notikumu pavērsieniem. Vakarā kopā ar mīļoto dosieties izklaidēties.
VĒRSIS. Ražīga darba diena, it sevišķi tiem, kas darbojas bankās. Veiksmīgi sastrādāsieties ar kolēģiem. Varat rīkot prezentācijas.
DVĪŅI. Aktīvā sabiedriskā dzīve ļaus paplašināt paziņu loku. Izvairieties no strīdiem un palīdziet uzturēt labu garastāvokli arī apkārtesošajiem.
VĒZIS. Ja neesat drošs par savu taisnību, nesāciet strīdus. Vakarā uzaiciniet ciemos draugus un patērzējiet ar viņiem par dzīves saulaino pusi.
LAUVA. Notikumiem bagāts laiks, tāpēc jau laikus centieties salikt visu pa plauktiņiem. Ja esat noguris, centieties atbrīvoties no nervu spriedzes sev tīkamā veidā.
JAUNAVA. Uzlabosies attiecības ar gados vecākiem kolēģiem. Pārdomas par nākotnes plāniem darīs jūs tālredzīgāku un mērķtiecīgāku.
SVARI. Darbosieties pēc sava prāta. Jūsu spītīgums var novest pie finansiālajām nesaskaņām ar sadarbības partneriem.
SKORPIONS. Vīriešu kārtas pārstāvji ļausies kādas darba kolēģes valdzinošajam skatienam. Savukārt sievietes būs lietišķas un mērķtiecīgas.
STRĒLNIEKS. Bagātiniet profesionālās zināšanas, tās jums pavisam drīz var noderēt. Bērni padarīs jūs mēmu, izrādot jauno ģērbšanās stilu.
MEŽĀZIS. Varat panākt priekšniecības atbalstu kāda plāna īstenošanā. Ņemiet vērā, ka nestandarta metožu pielietošana darba lietās var nest necerētus rezultātus.
ŪDENSVĪRS. Iespējami sarežģījumi partnerattiecībās ar ārzemniekiem. Neskaidrības skars naudas jautājumus.
ZIVIS. Neticiet solījumiem. Lieliem finanšu darījumiem nepiemērots laiks. Dažādojot intīmo dzīves pusi, uzlabosies attiecības ar mīļoto.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti