Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi šodien

Svariem būs grūti pieņemt lēmumu.

Svariem būs grūti pieņemt lēmumu
AUNS. Nevarēsiet tikt skaidrībā par nākotnes plāniem. Iespējamas kardinālās izmaiņas personīgajā dzīvē, varbūt pārvāksieties uz jaunu dzīvesvietu.
VĒRSIS. Saglabājiet humora izjūtu. Kolēģi var palīdzēt atrast papildu peļņas iespējas. Attiecībās ar ģimenes locekļiem centieties būt atsaucīgāks.
DVĪŅI. Jūtīgi reaģēsiet uz apkārt notiekošo. Kontaktējoties ar amatpersonām, nekļūstiet nekonkrēts. Dienas otrajā pusē varat nonākt laika trūkumā.
VĒZIS. Kāds mēģinās iepīt intrigās, cels neslavu. Nezaudējiet savaldību, necentieties dot atbildes triecienu.
LAUVA. Savstarpējās simpātijas ar kolēģi vai priekšnieku var izrādīties ļoti spēcīgas. Nav izslēgts, ka uzsāksiet romantisku sakaru, tomēr jārēķinās ar iespējamām sekām.
JAUNAVA. Māka piekāpties šodienas darbos spēlēs lielu lomu. Veiksies tiem, kas saistīti ar mākslas pasauli. Varat organizēt lielus masu pasākumus.
SVARI. Iespējami psiholoģiski sarežģījumi. Varbūt nespēsiet pieņemt kādu lēmumu, tas jūs nomāks.
SKORPIONS. Vajadzētu būt tālredzīgākam, it īpaši finanšu un savstarpējo attiecību jomās. Problēmas var sagādāt slinkums un haotiskā rīcība.
STRĒLNIEKS. Spītīgi turēsies pie maldīgas pārliecības, tādēļ pieļausiet kļūdas. Kolēģis vai draugs mēģinās jūs iebīdīt pareizajās sliedēs, taču šoreiz viņa pūles būs veltas.
MEŽĀZIS. Bez problēmām tiksiet galā ar ierastajiem pienākumiem un vēl paspēsiet iesākt to, ko plānojāt uz rītdienu. Iespējami izdevumi saistībā ar mitekļa uzlabošanu.
ŪDENSVĪRS. Būs daudz darba. Tiksiet iesaistīts vēl vienā projektā, vai arī jums lūgs izpalīdzēt lietās, kuras nav saistītais ar tiešajiem pienākumiem.
ZIVIS. Būsiet dzīvespriecīgs, dosiet pozitīvu lādiņu apkārtējiem un arī pretī saņemsiet labu enerģiju. Attiecībās ar atvasītēm būsiet lielisks psihologs.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Piedāvā dažādus kultūras un atceres pasākumus

  Atpūtas pasākums.Atpūtas pasākums 11.oktobrī no pulksten 14.00 – 16.00 Gulbenes rajona Staru kultūras namā – rudens ziedu un kompozīciju izstāde,...

 • Es vēlos tavu foto zeltītā ietvarā!

  Fotogrāfija ir sastindzis dzīves mirklis, kas saglabājas gadiem ilgi. To var glabāt lielākā vai mazākā fotoalbumā.Fotogrāfija ir sastindzis dzīves...

 • Baudi rudens smaržu un garšu!

  Vasara jau aizgājusi, sev līdz aiznesdama saules siltumu. Bet tā tāpat kā augļu salduma bijis pavisam maz.Vasara jau aizgājusi, sev līdz aiznesdama...

 • Iedzīvotājus neapmierina dabas lieguma ierobežojumi

  Veclaicenes pagastā Latvijas dabas fonda pārstāvji tikās un diskutēja ar iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas dabas lieguma Korneti - Peļļi...

 • Policija informē

  Apzog lauku mājas. Alsviķu pagastā naktī uz 7.oktobri uzlauzta māja, nozagtas dažādas mantas un pase.Apzog lauku mājas Alsviķu pagastā naktī uz...

 • Reģistrēti dzimušie septembrī

  Alūksnes pilsētā - Edgars Voroņins, Laura Zitāne, Margita Lancmane, Ričards Tarantenkovs, Daniela Dantiņa, Reinis Liepiņš, Emīls Nils Hamanis, Alise...