Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi šodien

Svari būs komunikabli.

Svari būs komunikabli
AUNS. Dusmu brīžos varat kļūt nevaldāms un iekulties nepatikšanās. Būs saasinājusies apkārtējās pasaules uztvere, kas var izraisīt vispārēju neapmierinātību.
VĒRSIS. Būs grūti izšķirties par priekšā stāvošo izvēli. Ja jūtat, ka nespējat pats rast atbildi, dodieties pie uzticama cilvēka un uzklausiet viņa viedokli.
DVĪŅI. Liela nozīme būs spējai pietiekami ātri reaģēt uz apstākļu maiņām. Darbojoties ar finansēm, var pietrūkt noteiktības. Jūsu attiecības ar kādu personu būs nonākušas strupceļā.
VĒZIS. Alksiet pēc skaistuma un harmonijas. Taču reālā situācija var izrādīties kardināli pretēja. Tas nav pamats, lai kristu izmisumā.
LAUVA. Šodien var būt momenti, kad emocijas var izrādīties stiprākas par saprātu. Tāpēc jau laikus centieties izvairīties no domstarpībām un iespējamiem konfliktiem.
JAUNAVA. Būsiet neiecietīgs pret kolēģu neprecizitāti un virspusējo attieksmi pret darbu. Labvēlīgs laiks darījumiem ar kustamo un nekustamo īpašumu. Mīlas jomā jums nebūs konkurentu.
SVARI. Galvenais jūsu trumpis būs lieliskās komunicēšanās spējas. Lietišķās sarunās necentieties izlikties gudrāks kā esat patiesībā.
SKORPIONS. Iespējamas nesaskaņas ar tuvinieku vai kaimiņu. Šķietami nelielais konflikts var pāraugt nopietnā strīdā. Ieklausieties mīļotā cilvēka teiktajā, tur slēpsies daudz patiesības.
STRĒLNIEKS. Paviršā attieksme pret darba pienākumiem var dārgi maksāt. Apzinīgākie spēs veiksmīgi izvairīties no nepatikšanām, bet pārējie ilgi cīnīsies ar kļūdu sekām.
MEŽĀZIS. Padosies smalki un sarežģīti darbi, arī finanšu lietās smaidīs veiksme. Attiecībās ar citiem cilvēkiem varat kļūt egoistisks.
ŪDENSVĪRS. Nesaskaņas ar mīļoto var izraisīt spēcīgu stresu un pavājinātu koncentrēšanās spēju. Centieties rast mieru, atgūt iekšēju harmoniju.
ZIVIS. Varat tikties ar juristiem un kārtot ar tiesu saistītus jautājumus. Dienas pirmā puse labvēlīga nākotnes plānu kalšanai. Vakars piederēs jums un mīļotajam.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Iesālītās cerības

  Es satrūkos tikai tad, kad bija kļuvis tumšs un māte kā melns rēgs iestājās apgaismotajās ārdurvīs.2. Es satrūkos tikai tad, kad bija kļuvis tumšs un...

 • Karavīri iepriecina ar uzvedumu

  Jaunais mācību gads arodapmācības un rehabilitācijas centrā "Alsviķi" sākās ar patīkamu atkalredzēšanos.Jaunais mācību gads arodapmācības un...

 • Par tautas balsojuma rezultātiem

  Tautas balsojums par Latvijas dalību Eiropas Savienībā ietekmēs arī Latvijas Bankas darbību.Tautas balsojums par Latvijas dalību Eiropas Savienībā...

 • Neliksim šķēršļus attīstībai

  20. septembrī mūs visus gaida vēsturiska izšķiršanās, kuras sekas jau tuvākajā desmitgadē jutīsim katrs.20. septembrī mūs visus gaida vēsturiska...

 • Starp Rietumiem un Austrumiem

  Iespējams, nākamo gadsimtu vēstures grāmatās 20. septembris tiks minēts kā īpaša diena, kurā Latvijas tauta pieņēma izšķirīgo lēmumu, izvēloties...

 • Netic zaudējumiem, tic ieguvumiem

  Tā ir demagoģija, ka Latvija, iestājoties ES, zaudēs suverenitāti un pašnoteikšanos.Tā ir demagoģija, ka Latvija, iestājoties ES, zaudēs suverenitāti...