Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi šodien

Jaunavas būs diplomātiskas.

Jaunavas būs diplomātiskas
AUNS. Neparedzēti apstākļi var spiest mainīt darbu kārtību, un jūs nonāksiet nelielā laika trūkumā. Centieties atlikt visas maznozīmīgās lietas.
VĒRSIS. Ļaujiet vaļu iztēlei, iespējams, tieši tā tiksiet pie kāda lieka latiņa. Labvēlīgs laiks māksliniekiem un brīvdomātājiem. Daži darbarūķi aizsēdēsies ofisā līdz melnai tumsai.
DVĪŅI. Var saasināties attiecības ar vecākiem. Galvenais nesaskaņu iemesls būs pārliekais uzstājīgums no jūsu puses. Attiecībās ar kolēģiem uzsāksiet asus konfliktus.
VĒZIS. Priekšniekiem var pietrūkt pacietības darbā ar padotajiem. Pierādiet, ka spējat būt stingrs vadītājs un tajā pašā laikā saglabāt labas attiecības ar darbiniekiem.
LAUVA. Sakoncentrējieties uz būtiskāko un neļaujiet vaļu savām emocijām. Kontaktējoties ar klientiem, esiet uzmanīgs.
JAUNAVA. Visa pamatā būs griba, apdomīgums un diplomātija. Saglabājiet objektivitāti, ja nākas izšķirt draugu strīdu. Vakarpusē varat sajust pastiprinātu nogurumu.
SVARI. Var būt satraukumi saistībā ar tuvāko nākotni. Zvaigznes iesaka nesteigties priekšā notikumiem un izvairīties no rīcības, kas balstīta uz nepārbaudītiem faktiem.
SKORPIONS. Labvēlīgs laiks tiem, kas nodarbojas ar profesionālo sportu. Šodien aizsāktās lietas var gūt necerētus panākumus. Attiecības ar mīļoto nebūs vienkāršas. Tās prasīs vairāk izturības, pacietības un iejūtības.
STRĒLNIEKS. Savtīgums var traucēt attiecībās ar kolēģiem. Viss sliktais reiz var pavērsties pret jums. Šodien intuīcija var jūs pamatīgi maldināt.
MEŽĀZIS. Spilgti izpaudīsies jūsu strādīgums, neatlaidība un vadītāja spējas. Labvēlīgs laiks reformām un organizatoriskiem jauninājumiem.
ŪDENSVĪRS. Spontāna rīcība var izraisīt nevēlamas sekas. Saskarsmē ar citiem cilvēkiem neesiet tik tiešs un nelokāms, izvēlieties zelta vidusceļu.
ZIVIS. Prasme rīkoties ar modernajiem saziņu līdzekļiem būs ļoti svarīga. Pat šķietami neliela kļūme var radīt nopietnas sekas.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Neliksim šķēršļus attīstībai

  20. septembrī mūs visus gaida vēsturiska izšķiršanās, kuras sekas jau tuvākajā desmitgadē jutīsim katrs.20. septembrī mūs visus gaida vēsturiska...

 • Starp Rietumiem un Austrumiem

  Iespējams, nākamo gadsimtu vēstures grāmatās 20. septembris tiks minēts kā īpaša diena, kurā Latvijas tauta pieņēma izšķirīgo lēmumu, izvēloties...

 • Netic zaudējumiem, tic ieguvumiem

  Tā ir demagoģija, ka Latvija, iestājoties ES, zaudēs suverenitāti un pašnoteikšanos.Tā ir demagoģija, ka Latvija, iestājoties ES, zaudēs suverenitāti...

 • Glezna

  Varbūt starp paziņām atrodas kāda, kas labprāt gleznas paņemtu?3. Varbūt starp paziņām atrodas kāda, kas labprāt gleznas paņemtu? * * * Terēzei...

 • Konferencē runā par situāciju invaliditātes profilaksē

  Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" notika konference "Ģimenes ārstu un pašvaldību sadarbība invaliditātes profilaksē".Nacionālajā...

 • Nevis sapnis, bet nepieciešamība

  Gan plašā sabiedrībā, gan finansistu un uzņēmēju vidū pēdējā laikā risinās kaislīgas diskusijas un cīņas par jautājumu - vai Latvijai jābūt vienotā...