Horoskopi šodien

Jaunava būs aizņemta ar pāraudzināšanu.

Jaunava būs aizņemta ar pāraudzināšanu
AUNS. Vairums Aunu droši vien nesēdēs mājās, bet dosies izbraukumā pie dabas vai apmeklēs kādu kultūras pasākumu. Vakarpusē nāksies pievērsties audzināšanas pasākumiem.
VĒRSIS. Nebūsiet īpaši iepriecināts ar apkārtējo situāciju. Taču arī darīt kaut ko lietas labā nebūs īpaša iekāre. Iespējams, tiksiet uzaicināts ciemos pie drauga vai tuvinieka.
DVĪŅI. Gribēsiet pazīmēties un izcelt savu praktiskumu un saimnieciskumu. Laba diena, lai uzkoptu mitekli. Nelabvēlīgs laiks tāliem ceļojumiem, bet pārskriet pāri ielai pie drauga varat atļauties droši.
VĒZIS. Šodien Vēzi varēs dēvēt par sabiedrības dvēseli. Labā humora un atmosfēras izjūta var palīdzēt tikt pie jauniem paziņām. Vakaru pavadīsiet romantiski intīmā gaisotnē.
LAUVA. Būtu nedaudz jāsavalda savs temperaments, citādi tas var negatīvi ietekmēt attiecības ģimenē. Varat apmeklēt solāriju, jums piestāv tumša ādas krāsa.
JAUNAVA. Būsiet aizņemts ar pāraudzināšanas darbiem. Centieni disciplinēt un pieradināt bērnus pie kārtības mīlestības var dot rezultātus, taču ar nosacījumu, ka nekļūsiet pārāk uzstājīgs.
SVARI. Būsiet emocionāls un domās nenoturīgs. Iespējams, laimīga atgadījuma rezultātā uzlabosiet materiālo stāvokli. Tas varētu izpausties jauna darba veidā.
SKORPIONS. Dodiet atslodzi nerviem un centieties pavadīt laiku mierā un klusumā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem izvairieties no neapdomīgiem izteikumiem.
STRĒLNIEKS. Vēlmju būs daudz un dažādas. Vislabāk atpūsties draugu lokā. Daži vēlēsies iegādāties jaunu apģērbu. Vislabāk piestāvēs zilā, violetā un melnā.
MEŽĀZIS. Aktīvi diskutēsiet par filozofiskiem vai politiskiem jautājumiem, taču saruna ātri var pāraugt strīdā. Padomājiet, vai spēsiet laikā apstāties.
ŪDENSVĪRS. Būsiet kārs uz dzīves baudīšanu, praktiskos mājas darbus atliksiet uz vēlāku laiku. Vēlams savas aktivitātes saskaņot arī ar mīļotā cilvēka vēlmēm. Iespējama satraucoša tuvība.
ZIVIS. Var pasliktināties attiecības ar mīļoto. Nekrītiet otram uz nerviem ar saviem padomiem.
Nogaidiet kādu brītiņu, un partneris pats griezīsies pie jums pēc atbalsta.

Citu datumu laikraksti

 • Glezna

  Varbūt starp paziņām atrodas kāda, kas labprāt gleznas paņemtu?3. Varbūt starp paziņām atrodas kāda, kas labprāt gleznas paņemtu? * * * Terēzei...

 • Konferencē runā par situāciju invaliditātes profilaksē

  Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" notika konference "Ģimenes ārstu un pašvaldību sadarbība invaliditātes profilaksē".Nacionālajā...

 • Nevis sapnis, bet nepieciešamība

  Gan plašā sabiedrībā, gan finansistu un uzņēmēju vidū pēdējā laikā risinās kaislīgas diskusijas un cīņas par jautājumu - vai Latvijai jābūt vienotā...

 • Glezna

  2. Varbūt tieši šis vakars beidzot dos iespēju pacelties kādu pakāpienu uz augšu pa uzņēmuma ieņemamo amatu "trepītēm"?2. Varbūt tieši šis vakars...

 • Nākotni saskata Eiropas Savienībā

  Ārlietu ministrija aicināja reģionālo avīžu žurnālistus uz informatīvu semināru par Eiropas Savienību.Ārlietu ministrija aicināja reģionālo avīžu...

 • Vista apelsīnu - vīnogu mērcē

  Iesakām kārumniekiem pagatavot kaut ko neparastāku un krāsaināku - veselīgu un gardu, vieglu vistas gaļas maltīti.Iesakām kārumniekiem pagatavot kaut...