Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi šodien

Lauva var radīt kulinārijas brīnumu.

Lauva var radīt kulinārijas brīnumu
AUNS. Ģimenes locekļi būs neizpratnē par jūsu egoistisko nostāju. Iespējams, pārpratīsiet mīļotā teikto un nevietā apvainosieties. Vakarā var pārņemt trakulīgas idejas.
VĒRSIS. Dienas pirmajā pusē būs jāpadara kāds neieplānots mājas darbiņš vai jānovērš kāda radusies ķibele. Savukārt pēcpusdienu pavadīsiet kopā ar bērniem.
DVĪŅI. Citos simpātijas izraisīs jūsu atbrīvotība un draudzīgums. Iespējams, pēcpusdienā paziņa vērsīsies pie jums pēc profesionāla padoma.
VĒZIS. Galvā virmos domas par, jūru, sauli, erotiku. Starp citu, brīvie Vēži var mēģināt iepazīties. Savukārt ģimenes cilvēki gādās par to, lai viņu atvasītēm un mīļotajam nekas netrūktu.
LAUVA. Pēc darba nedēļas jutīsieties saguris. Labprāt pagulšņāsiet ilgāk un pusdienas apvienosiet ar brokastīm. Dažas Lauvas radīs kulinārijas brīnumu, ar ko pārsteigs mājiniekus vai ciemiņus.
JAUNAVA. Negribēsiet, ka jums kāds traucē vai norāda kā kas ir jādara. Vēlme iesaistīt ģimenes locekļus savu ieceru īstenošanā var beigties ar nelielu skandālu.
SVARI. Mīļotais cilvēks iedvesmos jūs paveikt darbu uz ko sen nevarējāt saņemties. Kad veiksmīgi būsiet ticis ar pienākumiem galā, pārņems patīkams gandarījums par padarīto.
SKORPIONS. Ja pats būsiet savaldīgs, tad arī attiecības ģimenē būs gana harmoniskas. Uzdāviniet bērniem mazu dāvanu vai organizējiet izklaides braucienu.
STRĒLNIEKS. Nekāda atpūta nesanāks. Būs jāturpina piektdien aizsāktais darbs, kas prasīs papildu garīgo piepūli. Ģimene būs saprotoša.
MEŽĀZIS. Izdoma un asprātīgums palīdzēs pielāgoties apstākļiem. Jūsu šarms un pievilcība piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību. Vakarā nav ieteicams sēsties pie auto stūres.
ŪDENSVĪRS. Vēlēsieties rīkoties pēc iespējas brīvāk un neatkarīgāk, tāpēc nonāksiet pretrunā ar citu uzskatiem. Necentieties piepildīt tikai savas vēlmes, padomājiet arī par apkārtējiem.
ZIVIS. Gribēsiet gūt jaunus iespaidus un savu vēlmju apmierināšanai veltīsiet ne mazums laika un naudas. Taču iegribas var izrādīties stiprākas par veselo saprātu un tad Zivis var krist pārmērībās.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Tauriņam pa pēdām

  Esot vietējais un vēl viens strādnieks. Teica, ka viņiem ir slaukšanas aparāti un piena dzesēšanas iekārtas.Esot vietējais un vēl viens strādnieks....

 • Iekārto pirmo golfa laukumu

  Jaunalūksnes pagasta "Salņi" saimnieka Viktora Litaunieka veidotā Vinnija Pūka dabas taka dāvā arvien jaunas iespējas aktīvi atpūsties, uzzināt un...

 • Pilsētas svētkus vērtē pretrunīgi

  Alūksne: vienmēr ir bijusi saistīta ar armiju. Pirmo reizi Alūksnes pilsētas svētki bija neierasti - programmā bija Nacionālo bruņoto spēku...

 • Tauriņam pa pēdām

  Varēja aizbraukt līdz pašai Aglonas baznīcai, - Mareks skatījās uz vecā tilta atliekām.6. Varēja aizbraukt līdz pašai Aglonas baznīcai, - Mareks...

 • Klāt mūzikas festivāls "Sinepes un Medus"

  Mūzikas festivāls "Sinepes un Medus" Madonā notiks jau trīspadsmito reizi.Mūzikas festivāls "Sinepes un Medus" Madonā notiks jau trīspadsmito reizi....

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  Alūksnes pilsētas svētki. Alūksnes pilsētas svētku programma: 2.augusts. 10.00 - 14.00 - Eironams: vēstures labirinti, konkursi (galvenā balva -...