Horoskopi šodien

AUNS. Kāds var censties nostādīt jūs muļķa lomā. Pirms uzsākt atklātu sarunu ar mazpazīstamu cilvēku, pārliecinieties vai viņam nav slēptu nodomu.

AUNS. Kāds var censties nostādīt jūs muļķa lomā. Pirms uzsākt atklātu sarunu ar mazpazīstamu cilvēku, pārliecinieties vai viņam nav slēptu nodomu.
VĒRSIS. Pacietīgi virzīsiet lietas uz priekšu. Varētu teikt, ka jūsu darbības lauciņš ies plašumā. Varbūt ir pienācis laiks piesaistīt sadarbības partneri.
DVĪŅI. Nāksies nedaudz sasparoties un pārvarēt savu slinkumu. Var parādīties neparedzēti darbi un pienākumi. Priekšniecība būs kritiski noskaņota.
VĒZIS. Centieties sevī viest lielāku praktiskumu un noturību. Naudas lietās var rasties problēmas. Nav vēlamas vēlas nakts izklaides.
LAUVA. Godkāre un lielais enerģijas krājums palīdzēs tikt galā ar ķibelēm un sasniegt vēlamo. Par padarīto būsiet lepns un ne bez pamata. Iespējami kāpiens pa karjeras kāpnēm.
JAUNAVA Nesāciet meklēt vainas un trūkumus, kuru jums nemaz nav. Gribēsiet sev iestāstīt, ka esat mazs un nevarīgs radījums ar trauslu čauliņu. Turiet degunu gaisā!
SVARI. Jūsu vēlmes būs pārāk utopiskas un nereālas. Prasības var izrādīties daudz par augstu. Labāk dariet tā, lai vilks paēdis un kaza dzīva.
SKORPIONS. Ja spēsiet kontrolēt un vadīt lietu virzību, viss būs kārtībā, taču līdzko neatkarīgi apstākļi sāks diktēt noteikumus, būsiet neapmierināts.
STRĒLNIEKS. Pielāgoties jaunajiem apstākļiem jums nesagādās nekādas grūtības. Nonākot sarežģītā situācijā, atradīsiet izeju.
MEŽĀZIS. Grūtību pārvarēšana nostiprinās pārliecību par savu rīcību. Privātajā dzīvē iespējami nelieli sarežģījumi un nesaprašanās.
ŪDENSVĪRS. Darījumi + emocijas - ir tas pats, kas benzīnam pielikt degošu sērkociņu. Tie, kas izturēsies vieglprātīgi, riskēs un iespējams, piedzīvos pamatīgus zaudējumus.
ZIVIS Galvenais jūsu trumpis būs diplomātija un iejūtība. Labus panākumus var sasniegt Zivis, kas darbojas psiholoģijas un socioloģijas nozarēs.
Hordoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Tauriņam pa pēdām

  Esot vietējais un vēl viens strādnieks. Teica, ka viņiem ir slaukšanas aparāti un piena dzesēšanas iekārtas.Esot vietējais un vēl viens strādnieks....

 • Iekārto pirmo golfa laukumu

  Jaunalūksnes pagasta "Salņi" saimnieka Viktora Litaunieka veidotā Vinnija Pūka dabas taka dāvā arvien jaunas iespējas aktīvi atpūsties, uzzināt un...

 • Pilsētas svētkus vērtē pretrunīgi

  Alūksne: vienmēr ir bijusi saistīta ar armiju. Pirmo reizi Alūksnes pilsētas svētki bija neierasti - programmā bija Nacionālo bruņoto spēku...

 • Tauriņam pa pēdām

  Varēja aizbraukt līdz pašai Aglonas baznīcai, - Mareks skatījās uz vecā tilta atliekām.6. Varēja aizbraukt līdz pašai Aglonas baznīcai, - Mareks...

 • Klāt mūzikas festivāls "Sinepes un Medus"

  Mūzikas festivāls "Sinepes un Medus" Madonā notiks jau trīspadsmito reizi.Mūzikas festivāls "Sinepes un Medus" Madonā notiks jau trīspadsmito reizi....

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  Alūksnes pilsētas svētki. Alūksnes pilsētas svētku programma: 2.augusts. 10.00 - 14.00 - Eironams: vēstures labirinti, konkursi (galvenā balva -...